Lietuvos vyrų čempionate - superfinalų serijos rungtynės! Pirmieji savo kovas pradėjo Šiaulių ir Vilniaus sportininkai kovojantys dėl 3 vietos. Kaip ir tikėtasi - nei viena pusė nenori lengvai paleisti bronzos medalių iš rankų. Pirmame kėlinyje į priekį po taiklių Edvin Stankevič ir Markus Neuman smūgių įsiveržę Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ klubo vaikinai savo persvarą antrojo kėlinio metu buvo praradę. Šiauliečiai pralaiminėdami rezultatu 2:0, sugebėjo rezultatą išlyginti Vaidoto Kringelio ir Karolio Astrausko pagalba! Tačiau lemiamas pirmųjų rungtynių taškas buvo padėtas 51 rungtynių minutę, kai Vilniečių saugas Benjamin Pless pelnė 3 įvartį savo komandai. Šiauliečiams nebepavyko pasivyti kolegų ir teko pripažinti pirmojo susitikimo pralaimėjimą. Superfinalo serijos yra žaidžiamos iki dviejų pergalių, tad abiejų komandų vaikinų dar laukia tolimensni susitikimai.