Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Pirmąjį 2018-ųjų uždarų patalpų sezono trofėjų - LRŽF vyrų taurę - iškovojo Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“.

A4S 9172

Alfredo Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Sostinės ekipa 1 rato sistema vykusiame turnyre 4:1 nugalėjo Širvintų „Baltic Champs-Ježvitą“, 7:2 - Širvintų SC, 6:3 - Vilniaus „Ardą-Rudaminą“ ir sužaidė lygiosiomis 3:3 su Šiaulių „Gintra-Strekte-Universitetu“.

Antri liko „Baltic Champs-Ježvito“ vaikinai, kurie 3:2 palaužė šiauliečius, 10:3 nugalėjo kolegas iš Širvintų ir 5:3 - „Ardą-Rudaminą“.

Trečiąja vieta ir kelialapiu į tarptautinį „Žalgirio“ taurės turnyrą džiaugėsi „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkai, su Širvintų SC taip pat sužaidę 3:3, o „Ardą-Rudaminą“ nugalėję 5:3.

Širvintų SC ir „Ardas-Rudamina“ sužaidė lygiosiomis 2:2, bet ketvirtoji vieta atiteko 2 taškus turnyre surinkusiems širvintiškiams.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas širvintiškis Dominykas Varnas, rezultatyviausiu žaidėju tapo nugalėtojų atstovas Markusas Neumannas (10 įvarčių), o geriausio jaunojo (iki 18 metų) žaidėjo prizas įteiktas šiauliečiui Karoliui Astrauskui.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting