Dar vienerios rungtynės sužaistos 2018-2019 metų Lietuvos vyrų B diviziono čempionate. Per jas Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ palaužė Širvintų SC komandą 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0).

23 min. vilniečius po mažojo kampinio į priekį išvedė Povilas Lakštauskas, bet trečiojo kėlinio metu komandos per 3 minutes apsikeitė 3 įvarčiais ir rezultatas tapo lygus - 2:2. 35 min. rezultatą išlygino Danielius Kojis, 36 min. pranašumą vilniečiams sugrąžino Maksimas Groševas, bet 38 min. lygybę atkūrė Laimonas Aleknavičius.

Lemtingu tapo 48 min. po mažojo kampinio atliktas dar vienas tikslus M. Groševo smūgis.

TVARKARAŠTIS

10.16 17:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“; Vilnius
10.17 18:00 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Širvintų SC; Rudamina
Laikas derinamas. „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“; Vilnius