Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniaus „Ardas–Rudamina“ per 2018-2019 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato finalo antrąsias rungtynes nugalėjo Širvintų „Baltic Champs–Ježvitą“ 4:1 (0:0, 2:0, 1:0, 1:1) ir išlygino serijos iki 2 pergalių rezultatą - 1:1. Pirmąsias rungtynes širvintiškiai laimėjo 3:1.

Šį kartą Rudaminoje šeimininkai varžovams nesuteikė galimybių net pagalvoti apie pergalę - per pirmuosius 3 kėlinius „Ardui-Rudaminai“ tris „sausus“ įvarčius pelnė Aliaksandras Biarynčikas (20 min.), Aleksandras Breskala (27) ir Vitalijus Žemoitas (37).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje - 49 min. - širvintiškis Žygimantas Balsiukas po mažojo kampinio sušvelnino skirtumą, bet 53 min. tašką rungtynėse taip pat po mažojo kampinio padėjo Siarhejus Miševičius.

Lemiamas - trečiąsias - finalo serijos rungtynes komandos žais birželio 17 d. 17 val. Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadione (Čiobiškio g. 16).