Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017 metų tarptautinio vyrų riedulio turnyro „Žalgirio“ taurei laimėti nugalėtojais dar kartą tapo Baltarusijos sostinės „Minsk“ riedulininkai, finale 7:2 nugalėję tautiečius iš Bresto „Stroitel“. Trečioji vieta turnyre atiteko Širvintų „Baltic Champs–Ježvitui“, mažajame finale įveikusiam Vilniaus „Žuvėdrą–Taurą–CTLF“ 4:0.

1V5A5488

Mažojo finalo akimirka (Petro Malūko nuotrauka).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Turnyro ketvirtfinalyje „Minsk“ 13:1 įveikė „Klevą-Šiaulius“ (vaizdo įrašas), „Stroitel“ 17:3 - anglus iš Alderšoto „RLC Hockey Club“, „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 4:3 - ukrainiečius iš Korostenio „Politechnik“ (vaizdo įrašas), o „Baltic Champs–Ježvitas“ 4:0 įveikė trečią baltarusių komandą - „Gomel“ (vaizdo įrašas).

Deja, pusfinalio barjeras mūsų komandoms buvo per aukštas. Vienodu rezultatu 1:5 vilniečiai pralaimėjo „Minsk“, o širvintiškiai - „Stroitel“.

Kovos dėl 5-8 vietų pusfinalyje „Klevas-Šiauliai“ 6:2 nugalėjo ukrainiečius, o „Gomel“ 4:1 pranoko anglus. Per rungtynes dėl 7 vietos „Politechnik“ įveikė „RLC Hockey Club“ riedulininkus 6:2, o per mačą dėl 5 vietos šiauliečiai nusileido Gomelio vyrams 1:3.

Po turnyro, tradiciškai, buvo apdovanoti geriausi visų komandų žaidėjai. Jais buvo išrinkti Vladislavas Kočkis („Minsk“), Igoris Litovčenka („Stroitel“), Laimonas Aleknavičius („Baltic Champs–Ježvitas“), Viktoras Tarasovas („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), Aleksandras Pobchenecas („Gomel“), Mantvydas Pocevičius („Klevas–Šiauliai“) ir Christopheris Tyrellas („RLC Hockey Club“).

Komentarai  

0 #1 Šiauliai 2017-12-17 20:34
Ačiū už TV galimybę ir gražias kovas :-) Sveikinimai geriausiems ir Širvintų vyrams!
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting