Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017-2018 m. Lietuvos vyrų čempionate sužaistos dar ketverios rungtynės, kuriose nugalėtoją prgnozuoti, tradiciškai, buvo labai sunku. Tai atspindi ir rezultatai - dvejos rungtynės baigėsi minimaliu skirtumu ir dvejos - lygiosiomis. Šiomis rungtynėmis vyrai užbaigė čempionato antrąjį ratą.

Po 4 taškus pelnyti pavyko abiems lyderiams - Vilniaus „Ardui–Rudaminai“ ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvitui“. Abi komandos minimalia persvara įveikė tą pačią komandą - „Klevą-Šiaulius“.

Širvintiškiai šiauliečius palaužė 1:0, 55 min. Žygimanto Balsiuko pelnyto įvarčio dėka. Tuo metu vilniečiai nugalėjo 2:1. Jiems po mažųjų kampinių įvarčius pelnė Denisas Jestrebovas (1 min.) ir Valentinas Jankevičius (45), o skirtumą sušvelnino Ignas Pabijanskas (57).

Šiaulių komandą įveikusių ekipų mačai su Vilniaus „Žuvėdra–Tauru–CTLF“ baigėsi vienodu rezultatu 1:1 ir abu kartus rungtynių pabaigoje teko gelbėtis nuo pralaimėjimų.

„Baltic Champs–Ježvitas“ atsiliko nuo varžovų po 15 min. iš mažojo kampinio Markuso Neumano penyto įvarčio, bet širvintiškius 57 min. vėl išgelbėjo Ž. Balsiukas.
„Ardą–Rudaminą“ 44 min. taip pat po mažojo kampinio nuskriaudė Kęstutis Mikutis, bet tašką analogišku būdu 59 min. išplėšė Tomas Kušlevičius.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ 4 2 0 18:4 14
2. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3 2 1 13:9 11
3. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 1 2 3 10:19 5
4. „Klevas-Šiauliai“ 1 0 5 9:18 3

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn