Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos vyrų čempionato antrojo diviziono kovos jau baigėsi - pirmoje vietoje trečiojo rato metu visas pergalęs išplėšę triumfavo Širvintų sporto centro riedulininkai. Antroje vietoje, nusileidę tik širvintiškiams, liko Vilniaus „Žuvėdra Tauras-Plaunu pats“ komanda, treti - Vilniaus raj. „SM-Ardas“, o ketvirti liko Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ komanda.

poire

Čempionai - Širvintų SC komanda

A. Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

STRAIPSNIS ŠIRVINTŲ KRAŠTO LAIKRAŠTYJE

Lietuvos vyrų čempionato superfinale kovojančios SK „Ardas-Rudamina“ bei Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos surengė tikrą šventę žolės riedulio gerbėjams - pirmosios superfinalo rungtynės buvo kovingos, judrios ir pasibaigė tik po baudinių serijos. Pirmojo kėlinio pradžioje rungtynes įvarčiu pradėjęs Rudaminos žaidėjas Artūras Zeleskis komandą išvedė į priekį. Apsikeitę keletu aštrių atakų abiejų komandų žaidėjai neįmušė daugiau įvarčių iki pat antrojo kėlinio, kuomet Rudaminos sportininkai pelnė antrąjį savo įvartį. Antroje rungtynių pusėje Širvintų komandos sportininkai įgavo naują kvėpavimą ir pradėjo vytis savo kolegas. Greitesnį žaidimą antrojoje kėlinio pusėje rodę Širvintų kolegos po taiklių Luko Janukaičio smūgių pelnė du įvarčius ir pasivijo savo varžovus. Likusį varžybų laikotarpį abi komandos turėjo dar po keletą progų įmušti įvarčius, tačiau rungtynės pasibaigė rezultatu 2:2. Kadangi superfinalo rungtynės žaidžiamos iki pergalės - komandos toliau aiškinosi nugalėtoją baudinių serijoje. Abi komandos puikiai realizavo baudinius, tačiau namų sienos padėjo rudaminiečiams, kurie vieno įvarčio santykiu (8:7) palaužė Širvintų kolegas ir laimėjo pirmąsias rungtynes. Antrosios superfinalo serijos rungtynės numatytos birželio 15 dieną 17:00 val. Vilniuje.

bulitewi

Petro Malūko nuotrauka

Lietuvos žolės riedulio vyrų rinktinės kandidatai sėkmingai grįžo į Lietuvą po treniruočių stovyklos Olandijoje ir toliau treniruojasi savo klubuose iki kitų numatytų bendrų treniruočių. Vaikinų pasiruošimo stovykla ir draugiškos varžybos užsienyje yra didelė paskata mūsų sportininkams, o ir visai žolės riedulio bendruomenei įdomu, kokiomis nuotaikomis gyvena rinktinės žaidėjai, treneriai bei vadovai, tad juos ir kalbiname norėdami sužinoti daugiau detalių apie pasiruošimą.

vaikinuuu

Lietuvos vyrų rinktinė Olandijoje

APIE LIETUVOS VYRŲ RINKTINĘ - SPAUDOJE

Lietuvos vyrų čempionate - superfinalų serijos rungtynės! Pirmieji savo kovas pradėjo Šiaulių ir Vilniaus sportininkai kovojantys dėl 3 vietos. Kaip ir tikėtasi - nei viena pusė nenori lengvai paleisti bronzos medalių iš rankų. Pirmame kėlinyje į priekį po taiklių Edvin Stankevič ir Markus Neuman smūgių įsiveržę Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ klubo vaikinai savo persvarą antrojo kėlinio metu buvo praradę. Šiauliečiai pralaiminėdami rezultatu 2:0, sugebėjo rezultatą išlyginti Vaidoto Kringelio ir Karolio Astrausko pagalba! Tačiau lemiamas pirmųjų rungtynių taškas buvo padėtas 51 rungtynių minutę, kai Vilniečių saugas Benjamin Pless pelnė 3 įvartį savo komandai. Šiauliečiams nebepavyko pasivyti kolegų ir teko pripažinti pirmojo susitikimo pralaimėjimą. Superfinalo serijos yra žaidžiamos iki dviejų pergalių, tad abiejų komandų vaikinų dar laukia tolimensni susitikimai.

hkoper

A.Pliadžio nuotrauka

Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės pasiruošimas tęsiasi. Vaikinai toliau intensyviai treniruojasi Olandijoje bei sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes prieš HC Hisalis klubą. Rungtynės buvo įdomios, vaikinai kovojo iki paskutinės rungtynių minutės, išsibandė skirtingas taktikas. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi lygiosiomis. Deja, bet vaikinams sunkiai sekėsi realizuoti turėtas progas, tad rungtynių metu taip ir nepavyko pelnyti įvarčio. HC Hisalis komandos vyrai laimėjo rungtynes rezultatu 1:0.