2015-2016 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato reguliariajame sezone sužaistos paskutinės rungtynės. Per jas čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“ rezultatu 5:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje šiaulietėms nepavyko demonstruoti sau įprasto žaidimo, tačiau nieko pasiekti nepavyko ir vilnietėms. Per pertrauką „Gintra-Strektė-Universitetas“ sugebėjo susikaupti ir antrajame kėlinyje su kaupu įrodė savo pranašumą.

Du įvarčius čempionėms pelnė Jūratė Juodytė (45 ir 65 min.), po vieną - Samanta Jakovlevaitė (50), Donata Grigienė (53) ir Raminta Žukaitė (70). Vilniaus ekipai garbės įvartį 56 min. pelnė Kristina Poškutė.

Lietuvos čempionato pusfinalio serijoje „Gintra-Strektė-Universitetas“ kovos su Šiaulių „Sporto gimnazija–SM Klevu“, o „HFTC-Tauras“ - su Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemomis“.

16 įvarčių: J. Juodytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
14 įvarčių: D. Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
11 įvarčių: R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
10 įvarčių: K. Poškutė („HFTC-Tauras“);
8 įvarčiai: A. Balkaitytė („HFTC-Tauras“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“).