Per pirmąjį mačą favoritės net 16:0 (5:0) įveikė „Kelmę“, o per antrąjį 9:0 (5:0) - Šiaulių „Sporto gimnaziją-SM Klevą“.
Rungtynių statistika
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „Kelmė“ 16:0 (5:0)
Įvarčiai: 1:0 R. Petrauskaitė (10 iš mk), 2:0 E. Nomeikaitė (12), 3:0 E. Nomeikaitė (13), 4:0 D. Grigienė (21), 5:0 E. Nomeikaitė (26), 6:0 E. Nomeikaitė (36), 7:0 E. Nomeikaitė (47 iš mk), 8:0 E. Nomeikaitė (49), 9:0 I. Pocevičienė (54), 10:0 E. Nomeikaitė (57), 11:0 D. Grigienė (60), 12:0 R. Žukaitė (62), 13:0 E. Nomeikaitė (65), 14:0 S. Jakovlevaitė (67), 15:0 D. Grigienė (68), 16:0 R. Butkevičiūtė (70 iš mk).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, M. Pocevičius.
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“ 9:0 (5:0)
Įvarčiai: 1:0 E. Nomeikaitė (9 iš mk), 2:0 D. Grigienė (17 iš mk), 3:0 S. Jakovlevaitė (20), 4:0 E. Nomeikaitė (22), 5:0 J. Juodytė (28), 6:0 J. Juodytė (37), 7:0 I. Pocevičienė (43), 8:0 V. Barzinskaitė (55), 9:0 R. Petrauskaitė (70 iš mk).
Žalioji kortelė: R. Bebrauskaitė (59; „Sporto gimnazija-SM Klevas“).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, R. Galkus.
Turnyro lentelė
V. |
Komanda | P. |
L. | Pr. | Įvar. | Tšk. |
1. | Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ | 9 | 0 | 0 | 86:4 | 27 |
2. | Vilniaus „HFTC-Tauras“ | 6 | 0 | 1 | 21:9 | 18 |
3. | Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ | 3 | 0 | 4 | 14:17 | 9 |
4. | Šiaulių „Sporto gimnazija–SM Klevas“ | 1 | 0 | 6 | 6:40 | 6 |
5. | „Kelmė“ | 0 | 0 | 8 | 0:57 | 0 |
Rezultatyviausios žaidėjos
19 įvarčiai: E. Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“),
13 įvarčių: D. Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), J. Juodytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
12 įvarčių: S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
11 įvarčiai: R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
7 įvarčiai: A. Balkaitytė („HFTC-Tauras“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“);
5 įvarčiai: I. Pocevičienė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
4 įvarčiai: A. Butkevičiūtė („Gintra-Strektė-Universitetas“), U. Chmeliauskaitė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“);
3 įvarčiai: U. Aučynaitė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), K. Poškutė („HFTC-Tauras“), L. Titareva („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), A. Vedeikytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
2 įvarčiai: J. Banevičiūtė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), R. Žukaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
1 įvartis: E. Astrauskaitė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), A. Čatrauskaitė („HFTC-Tauras“), K. Daukantaitė („Sporto gimnazija–SM Klevas“), S. Dubinskienė („HFTC-Tauras“), R. Gudeliauskytė („Sporto gimnazija–SM Klevas“), D. Juraitė („HFTC-Tauras“), O. Kaušiūtė („HFTC-Tauras“), M. Kontutytė („Sporto gimnazija–SM Klevas“), A. Radevičiūtė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), G. Skačkauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), M. Vilkaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“).
Geltonosios kortelės
1: I. Pocevičienė („Gintra-Strektė-Universitetas“).
Žaliosios kortelės
1: J. Banevičiūtė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), R. Bebrauskaitė („Sporto gimnazija-SM Klevas“), A. Čatrauskaitė („HFTC-Tauras“), A. Garbatavičiūtė („Žuvėdra–Archyvų sistemos“), I. Kenstavičiūtė („Gintra-Strektė-Universitetas“), M. Kontutytė („Sporto gimnazija-SM Klevas“), S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), A. Puišytė („Sporto gimnazija–SM Klevas“), L. Radžiūnaitė („HFTC-Tauras“), R. Žukaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“).
A DIVIZIONO TVARKARAŠTIS
Balandžio 19 d. (antradienis)
Sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19, Šiauliai)
18.00 „Kelmė“ - Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“
Gegužės 8 d. (sekmadienis)
Sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19, Šiauliai)
11.00 Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“
12.30 Vilniaus „HFTC-Tauras“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
15.00-15.30 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“
16.40 Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“ - Vilniaus „HFTC-Tauras“
Gegužės 21 d. (šeštadienis)
Žemynos gimn. sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16, Vilnius)
11.00 Vilniaus „HFTC-Tauras“ - Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“
13.00-13.30 „Kelmė“ - Vilniaus „HFTC-Tauras“
15.00-15.30 Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ - „Kelmė“