Lietuvos žolės riedulio uždarų patalpų moterų čempionato B divizione sužaisti 7 ir 8 turų mačai. Per juos Širvintų „Inta“ 6:3 nugalėjo Šiaulių „Gintrą-Strektę“ ir pasivijo šiaulietes turnyro lentelėje.

„Inta“ revanšavosi šiaulietėms už anksčiau patirtą pralaimėjimą rezultatu 4:7 (A. Pliadžio nuotr.).

NUOTRAUKŲ GALERIJA MŪSŲ „FACEBOOK“ PUSLAPYJE

„Inta“ galėjo tapti vienvalde lydere, bet per rungtynes su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru-EuropaCity“ nesugebėjo iškovoti pergalės. Maža to, jau 15 min. sostinės ekipa pirmavo 4:0!

Vis dėlto antrajame kėlinyje širvintiškės atsigavo ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir 38 min. po Dovilės Juraitės antro įvarčio per 2 minutes persvėrė jį savo naudai (5:4). Tačiau paskutinę rungtynių minutę Kotryna Kartanovič iš mažojo kampinio pelnė savo trečiąjį įvartį ir išplėšė Vilniaus komandai lygiąsias - 5:5.

Visų rungtynių rezultatai
Šiaulių SVM - Širvintų SM 3:3 (1:1)
Kauno „Tauras-Veršvai“ - Šiaulių „Gintra-Strektė“ 1:8 (0:5)
Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-EuropaCity“ - Širvintų SM 8:1 (4:0)
Šiaulių „Gintra-Strektė“ - Širvintų „Inta“ 3:6 (1:3)
Kauno „Tauras-Veršvai“ - Šiaulių SVM 2:5 (1:1)
Širvintų „Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-EuropaCity“ 5:5 (0:4)

6. Kauno „Tauras-Veršvai“ 0 1 7 14:63 1

Čempionatas baigsis kovo 29 dieną (sekmadienį) Panevėžio rankinio centro sporto salėje (Durpyno g. 3A).