Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvykusiame 2014 metų moterų žolės riedulio uždarų patalpų „Žalgirio“ taurės turnyre kovojo geriausios Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos komandos, o nugalėtojomis tapo „Minsk“ riedulininkės.


Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ mažajame finale nugalėjo Sumų „Sumčanką“ (A. Pliadžio nuotr.).

Baltarusijos sostinės ekipa turnyro I etapo B grupėje iškovojo 3 pergales: 8:2 nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“ ir 7:2 - Sumų „Sumčanką“ (Ukraina). Antros grupėje liko ukrainietės, įveikusios „HFTC-Taurą“ 7:2 ir „Žuvėdrą-Taurą“ - 3:1. Lietuvos komandų tarpusavio dvikovoje pajėgesnės buvo „HFTC-Tauro“ žaidėjos - 4:0.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Ukrainos nacionalinė rinktinė, 3:2 palaužusi Šiaulių „Gintrą-Strektę-Universitetą“, 10:1 sutriuškinusi Baranovičių „Tekstilščik-BarGU“ (Baltarusija) ir 11:0 - Smolevičių „Viktoriją“ (Baltarusija). Antros liko šiaulietės, 4:2 įveikusios Smolevičių komandą ir 9:1 nepalikusios vilčių Baranovičių merginoms. Baltarusijos ekipų dvikovą 4:2 laimėjo „Viktorija“.

Antrąją turnyro dieną buvo kovojama dėl galutinių vietų per atitinkamas vietas grupėse užėmusių komandų dvikovas. 7-oji vieta atiteko „Tekstilščik-BarGU“, kuri palaužė „Žuvėdrą-Taurą“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3, o bulitų seriją viešnios laimėjo 2:0.

Per mačą dėl 5-osios vietos tarp „HFTC-Tauro“ ir „Viktorijos“ po dviejų kėlinių rezultatas taip pat buvo 3:3, o bulitų serijoje minimalią pergalę rezultatu 1:0 jau šventė vilnietės.

Turnyro mažajame finale „Gintra-Strektė-Universitetas“ po gražios kovos įveikė „Sumčanką“ 6:3, o per rungtynes dėl pirmosios vietos „Minsk“ privertė pasiduoti Ukrainos rinktinę rezultatu 5:3.

Per turnyro uždarymo ceremoniją prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, o specialūs prizai atiteko komandų ir viso turnyro geriausioms žaidėjoms. Jomis tapo Olga Maksimovič („Žuvėdra-Tauras“), Hanna Timaščuk („Tekstilščik-BarGU“), Marina Pachanova („Viktorija“), Evelina Macijauskienė („HFTC-Tauras“), Natalija Hončarenko („Sumčanka“), Ramūnė Petrauskaitė (geriausia gynėja, „Gintra-Strektė-Universitetas“), Jana Vorušylo (geriausia puolėja (10 įvarčių), Ukrainos rinktinė) ir Marina Navickaja (geriausia vartininkė, „Minsk“).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting