Panevėžyje įvyko 2014 metų LŽRF taurės moterų turnyras „FED cup“, kuriame buvo kovojama dėl Didžiosios ir Mažosios taurių. Abu trofėjus iškovojo šiaulietės - „Gintros-Strektės-Universiteto“ pirmoji ir antroji komandos.

D. Grigienė su kolegėmis dominuoja Lietuvos žolės riedulyje (A. Pliadžio nuotr.).

Didžiosios taurės turnyre daugkartinės šalies čempionėms nepaliko vilčių konkurentėms - 9:2 įveikė Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 16:0 - Šiaulių „Klevą-Jomą“ ir 14:1 - „Kelmę“.

Antroji vieta atiteko patyrusioms „HFTC-Tauro“ riedulininkėms, kurios 4:2 palaužė „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 7:2 - „Klevą-Jomą“ ir sužaidė lygiosiomis 7:7 su „Kelme“.

Trečiojoje vietoje liko „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ merginos, įveikusios „Klevą-Jomą“ 9:2 ir „Kelmę“ - 9:0.

Per kitas turnyro rungtynes „Klevas-Joma“ palaužė „Kelmę“ 6:4.

Didžiosios taurės turnyro geriausiomis žaidėjomis buvo išrinktos šios riedulininkės:
Puolėja - Sandra Adomavičiūtė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“),
Gynėja - Raminta Žukaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“),
Vartininkė - Jolanta Liškauskienė („HFTC-Tauras“).

Pirmąsias keturias vietas užėmusios komandos pelnė kelialapius į tarptautinį „Žalgirio“ taurės turnyrą, kuriame taip pat dalyvaus stipriausi Baltarusijos ir Ukrainos klubai.

Mažosios taurės turnyre „Gintros-Strektės-Universiteto“ antroji komanda 6:4 nugalėjo Širvintų „Intą“, vienodu rezultatu 6:1 - Vilniaus „Žuvėdrą-Europa City“ ir Šiaulių SM bei sužaidė lygiosiomis 3:3 su Širvintų SM.

Antros liko „Intos“ riedulininkės, įveikusios vilnietes 11:1, Šiaulių SM auklėtines - 5:4 ir Širvintų SM merginas - 9:1.

Trečiąją vietą užėmė Šiaulių SM sportininkės, nugalėjusios vilnietes 4:0 ir koleges iš Širvintų SM - 7:2.

Per ketvirtąją vietą lėmusį mačą Širvintų SM auklėtinės įveikė „Žuvėdrą-Europa City“ 4:2.

Mažosios taurės turnyro geriausiosios žaidėjos: Kristina Žalandauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas-2“), Dovilė Juraitė („Inta“), Milvydė Kontutytė („Klevas-Joma“).