223622169 897500137643487 2408136276677671832 n

Europos III čempionatas baigėsi Lietuvos U-18 merginų rinktinės kova prieš Turkijos rinktinę. Merginos 21 minutę pelnė savo pirmąjį įvartį po taiklaus Austėjos Žilinskaitės smūgio į vartus, tačiau Tukijos kolegės tą pačią minutę atsakė greitu įvarčiu ir rezultatas tapo lygus 1:1. Merginoms kova buvo labai svarbi, nes pergalė reikštų 2 vietą čempionate. Suprasdamos rungtynių kainą, merginos kovojo iki pat paskutinės minutės ir likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos merginoms pavyko pelnyti antrąjį įvartį! Martyna Ragauskaitė tapo antrojo įvarčio autore. Lietuvos merginų komanda nedavė progos Turkijos kolegėms rezultato išlyginti ir šventė pergalę rezultatu 2:1. Tai užtikrino merginoms antrąją vietą čempionate bei sidabro medalius! Sveikiname visą komandą bei trenerius Maksimą Tarasovą ir Vaidotą Vaičeliūną, komandos vadovą Igną Vaičeliūną bei Daivą Miečelienę, kuri prižiūri ne tik merginų sveikatą, bet ir puikią nuotaiką!

219354298 354410602882182 3287143851880473787 n

Galutinė komandų rikiuotė: 1 vieta - Ukraina; 2 vieta - Lietuva; 3 vieta - Kroatija; 4 vieta - Turkija. Visus čempionato rezultatus galite rasti čia. {jcomments off}