Lietuvos moterų B divizionas keliauja link pabaigos - merginos kovoja atkrintamosiose rungtynėse dėl galimybės iškovoti čempionių titulą. Pirmasis susitikimas vyko tarp Kelmės SK „Aušra“ komandos bei Šiaulių „Akademija“ komandos merginų. Apylygėje kovoje, paskutinio kėlinio metu, įvartį į varžovių vartus pavyko pelnyti Rimantei Keraitei, Kelmės komandos žaidėjai, kuri išvedė merginas į pergalę! Rungtynės pasibaigė rezultatu 1:0 - Kelmės SK „Aušra“ yra pirmoji komanda, kuri kovos dėl Lietuvos moterų B diviziono taurės. Antra ekipa paaiškėjo po Širvintų SC - Šiaulių sporto gimnazijos runtynių. Komandos kovojo iki paskutinės rungtynių minutės ir jas pabaigė lygiu rezultatu 0:0. Baudinių serijoje, sėkmingiau žaidė Širvintiškės, kurioms minimalia vieno įvarčio persvara pavyko rungtynes laimėti ir keliauti į finalą! Galutinis rungtynių rezultatas 2:1. Finale susitiks Kelmės SK „Aušra“ bei Širvintų SC merginų komandos.