Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos nacionalinė rinktinė baigė savo pasirodymą Europos čempionate - merginos bendroje įskaitoje liko 5 vietoje. Šiandien mūsų komanda rungtyniavo prieš  Lenkijos bei Kroatijos komandas. Rungtynės prieš Lenkijos ekipą baigėsi rezultatu 2:5 varžovių naudai, tačiau rungtynes prieš Kroatijos ekipą, kurią palaikė visa tribūna, laimėjome rezultatu 3:0! Šiandien komandai įvarčius mušė Samanta Jakovleva (4 įvarčiai) ir Donata Grigienė (1 įvartis). Viso čempionato metu Lietuvos ekipa įmušė 23 įvarčius, o Samanta Jakovleva tapo rezultatyviausia mūsų komandos žaidėja įmušusi net 11 įvarčių! 

80832231 617705852375289 8467408267490885632 n

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė 

 

Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės merginos bendroje įskaitoje liko 5 pozicijoje. Pirmoje vietoje liko Rusijos, antroje - Turkijos, o trečioje - Škotijos ekipos. 

dfghjklklopppplopp

Lietuvos žolės riedulio prezidentas Leonardas Čaikauskas dėkoja žaidėjoms ir trenerių štabui už kovingumą: „3 pergalės su stipriais prišininkais, tai yra įvertinimas jūsų pasiaukojamo žaidimo Europos uždarų patalpų čempionate! Ir pralaimėjimai nebuvo skaudūs, bet juos reikia išanalizuoti ir įvertinti. Žinant visą situaciją - mūsų rezultatas yra geras.“ 

Dėkojame merginoms už įdomias rungtynes ir linkime sėkmingos kelionės į Lietuvą! 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting