Spausdinti

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas prasidėjo itin rezultatyviai - per penkias rungtynes merginos kartu pelnė daugiau nei 35 įvarčius! Rezultatyviausiai rungtyniavo dvi pergales pasiekusios Šiaulių „Ginstrekte-ŠSG“ merginos, kurios rezultatu 11:1 laimėjo rungtynes prieš Kelmės merginų ekipą, o derbį prieš Šiaulių „Akademija“ merginas laimėjo rezultatu 6:1. Dvi pergales pasiekė ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ merginos, kurios rezultatu 7:2 laimėjo prieš Širvintų sporto centro komandą, o Šiaulių „Akademija“ merginas nugalėjo rezultatu 4:2. Rungtynės tarp Širvintų ir Kelmės ekipų iki pat ketvirtojo kėlinio buvo apylygės, tačiau Širvintų merginos ketvirtojo kėlinio metu pelnė du įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.