Vilniuje sužaistos 2018 metų Lietuvos moterų žolės riedulio uždarųjų patalpų čempionato 5 ir 6 turų rungtynės. Per jas dar dvi tvirtas pergales į savo sąskaitą įsirašė čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“.

AL5 0216

Šiaulietės net 11:0 pranoko Šiaulių SM „Klevą“ ir 9:1 - Kelmės „Aušrą“.

Svarbius 6 taškus į savo sąskaitą įsirašė ir antrąją vietą užimančios Vilniaus „Žuvėdros–Tauro“ riedulininkės. Jos taip pat tvirtai - 8:1 - nugalėjo „Klevą“, bet laipteliu žemiau esančias Širvintų SC merginas palaužė tik 3:2.

Vilnietės dukart pirmavo po 8 ir 19 min. Ugnės Chmeliauskaitės iš mažųjų kampinių pelnytų įvarčių, bet abukart pusiausvyrą sugebėjo atkurti Martyna Ragauskaitė, pasižymėjusi 12 ir 30 min. Pergalę „Žuvėdra–Tauras“ išplėšė tik 38 min., kai lemiamą įvartį pelnė Sandra Adomavičiūtė.

Dar įdomiau vyko Širvintų ir Kelmės komandų dvikova. 18 min. „Aušra“ netikėtai susikrovė net 4 įvarčių persvarą ir atrodė, kad žengia pergalės link. Vis dėlto dar pirmojo kėlinio paskutinę minutę širvintiškės pelnė 2 įvarčius ir sugrąžino intrigą.

Ją 24 min. pabandė nužudyti savo antrąjį įvartį pelniusi „Aušros“ žaidėja Kamilė Jankūnaitė (5:2), tačiau Širvintų sC neketino sudėti ginklų. 29 ir 33 min. savo antrąjį ir trečiąją įvarčius po mažųjų kampinių pelnė Akvilė Rutkauskaitė, o 34 min. M. Ragauskaitė sugebėjo rezultatą išlyginti. Lemtinga tapo paskutinė mačo minutė, kai ta pati M. Ragauskaitė pelnė savo trečiąjį įvartį ir padovanojo savo ekipai 3 taškus.

Ši pergalė užtikrino Širvintų komandai mažiausiai trečiąją vietą čempionate.