Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Baigėsi 2017 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 berniukų finalinės varžybos, kuriose paaiškėjo pajėgiausios šių metų komandos.

1pl4 9788

A pogrupyje varžėsi Šiaulių SM „Klevas – 1“, Vilniaus raj. SM ir Šiaulių SM „Klevas – 2“ komandos. Pogrupyje pirmą vietą laimėjo Vilniaus raj. SM prieš šiauliečių pirmąją komandą laimėje 5:4, prieš antrąją – 17:0. B pogrupyje susigrūmė Širvintų SM, Joniškio SC ir Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė komandos. Šio pogrupio favoritais tapo Širvintų SM komanda, kuri 12:0 nušlavė Joniškio SC, o prieš Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė laimėjo 7:0.

Dėl 5 vietos kovojo Šiaulių SM „Klevas – 2“ ir Joniškio SC, kuris rungtynes laimėjo 3:7. Dėl 3 vietos susitiko Šiaulių SM „Klevas -1“ ir Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė, kuri šiauliečiams šį kartą nusileido rezultatu 7:4. Finalė susirėmė Vilniaus raj. SM ir Širvintų SM komandos ir rezultatu 1:6 savo pranašumą užtikrino širvintiškiai.

Galutinė rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Širvintų SM (Danielius Kojis)
  2. Vilniaus raj. SM (Dominyka Jurko)
  3. Šiaulių SM „Klevas -1“ (Povilas Sinkevičius)
  4. Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė (Danielius Petkevič)
  5. Joniškio SC (Nedas Gasiulis)
  6. Šiaulių SM „Klevas – 2“ (Matas Povilaitis)

2017 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 merginų finalinės varžybos vyks rugsėjo 27 dieną Vilniuje.