Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos žolės riedulio vaikų lygos jaunieji sportininkai sėkmingai startavo tarptautiniame turnyre Prahoje - daug patirties, šypsenų ir medalių nuteikė itin gerai nuotaikai!

ajskls

Lietuvos delegacija Prahoje

Komentuodama Lietuvos vaikų pasirodymą turnyre, Donata Grigienė teigė, jog matėsi, kad vaikams trūksta žaidybinės patirties, kurios per treniruotes neišmoksi, o be tokios patirties aukšto meistriškumo žaidėju netapsi. Čekų lygis vertė pasitempti, tačiau su kiekvienomis rungtynėmis Lietuvos komandos žaidė vis geriau, o paskutinėse rungtynėse pademonstravo solidų, akiai patrauklų žaidimą!

rteyuwioq

Puošiamės medaliais

Prahoje Lietuvai atstovavo net keturios (2 mergaičių ir 2 berniukų) komandos, kurioms vadovavo Aušra Janutaitė, Sergej Gavrilov, Angelė Bučmienė bei Donata Grigienė.

rtyuioqs

Pietų metas

Komandų treneriai skatina Lietuvos žolės riedulio federaciją tęsti gražią tradiciją dalyvauti tarptautiniuose turnyruose, dėkoja už sudarytas puikiais sąlygas vaikams tobulėti. Treneriai dėkoja sporto mokykloms ir tėveliams už palaikymą ir pagalbą! Juk tėveliai yra patys svarbiausi vaikų žolės riedulio lygos plėtros rėmėjai.

Nors turnyras jau baigėsi ir visi lietuvaičiai namo grįžta su medaliais, tačiau linksmybės dar tik prasideda - laukia smagi diena Prahoje, kurios metu vaikai pamatys gražiausias miesto vietas ir susipažins su Čekijos kultūra, pasimėgaus vandens malonumais baseine ir vakarop judės atgal į Lietuvą.

yuiew

Linksmybės Prahoje

 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting