Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos sporto universiteto Žinių ir inovacijų perdavimo departamentas jau nuo rugpjūčio 20 dienos startuoja su mokymais, kuriuos baigus suteikiama teisė dirbti fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto specialistu arba fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo instruktoriumi. Universitetas siūlo net keturis skirtingus mokymų modulius, kurių metu gilinamos žinios šiose srityse: neformalusis ugdymas, anatomija, sporto edukologija, sporto didaktika, sporto psichologija, judesių fiziologija (kineziologija), judesių biomechanika, sporto biochemija, sporto medicina,
sporto sociologija, sporto filosofija, sporto istorija, sporto vadyba, sporto komunikacija, sportininkų reabilitacija, sportininkų mityba, sporto srities teisinis reglamentavimas, sporto etika ir kita. Mokymų kainą, registraciją ir kitas praktines detalias rasite Lietuvos sporto universiteto interneto puslapyje. Galbūt tai tavo proga tapti žolės riedulio treneriu? Ar atnaujinti savo žinias? Nepraleisk jos.

fkkkdl

Lietuvos sporto universiteto dėstytojai kviečia dalyvauti ir atskiruose seminaruose tiems, kas nori pasigilinti žinias sportininkų mitybos namų sąlygomis tema arba psichologinio sportininkų pastiprinimo tema. Detalesnė informacija ir registracija paspaudus ant nuorodų.

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting