2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių čempionėmis tapo Širvintų merginų ir Vilniaus vaikinų komandos.

2018 10 07 292

2018 10 07 072

Evaldo Šemioto nuotraukos.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Merginų finalinėse varžybose širvintiškės iškovojo 3 tvirtas pergales. Jos 4:1 nugalėjo antrojoje vietoje likusias šiaulietes, net 12:0 - trečiąją vietą užėmusias kaunietes ir 4:0 - vilnietes.

Šiaulietės taip pat 12:0 nugalėjo kaunietes ir 6:0 - vilnietes, o Vilniaus ir Kauno riedulininkių dvikova baigėsi pastarųjų pergale rezultatu 2:0.

Merginų atrankos varžybose taip pat dalyvavo Kelmės ir Vilniaus rajono ekipos.

Vaikinų varžybose pirmąją vietą užėmė vilniečiai. Jie 5:0 nugalėjo šiauliečius, 5:1 - Vilniaus rajono riedulininkus ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su širvintiškiais. Šie Šiaulių ir Vilniaus r. komandas įveikė gerokai mažesniu skirtumu - atitinkamai, 3:2 ir 2:1.

Treti liko Šiaulių vaikinai, palaužę Vilniaus r. komandą 4:1.

Vaikinų atrankos varžybose jėgas taip pat išbandė Joniškio ir Vilniaus miesto antroji komandos.