Tolimesnėse Lietuvos vyrų čempionato rungtynėse susitiko Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ komandos. Pirmoje rungtynių pusėje net 3 įvarčiais įsiveržę Širvintiškiai, sulaukė Rudaminos kolegų atsako, kurie pelnė du įvarčius ir beveik pasivijo Širvintų komandos kolegas. Po ilgosios pertraukos Širvintiškiai pradėjo intensyvesį žaidimą ir jiems pavyko pelnyti dar keturis įvarčius. Rungtynės pasibaigė rezultatu 7:2. Kitose rungtynėse susitiko Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ komandos. Pirmieji į priekį įsiveržė Šiauliečiai, kurie žaisdami savo namų aikštelėje puikiai išnaudojo mažajį kampinį įvarčiui pelnyti. Vilniečiai rezultatą išlygino tik ketvirtame kėlinyje, o likus vos keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos - greitos atakos metu įsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 2:1.