Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Jau 17 kartą Lietuvoje rengtas Europos čempionatas baigėsi. Finalinėse rungtynėse triumfavo Velso komanda, kuri per paskutines 30 sekundžių sugebėjo išplėšti pergalę iš Ukrainos komandos, rezultatu 4:3. Rungtynės buvo labai įtemptos, abi komandos turėjo ir po 7 metrų baudinį, ir po keletą mažųjų kampinių, kuriuos pavyko realizuoti. Velso komanda pasipuošė ne tik aukso medaliais, bet ir gavo kelialapį į aukštesnį divizioną. Ukrainos sportininkai pasipuošė sidabro medaliais, o Lietuvos komanda - bronzos medaliais. 

67500898 900490330284093 1854384935008206848 n

Lietuvos jaunimo rinktinė  

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Įdomu tai, kad Lietuvos komandos vidurkis siekė vos 17,3 metus, tad jų dar laukia ne vienas pasirodymas Lietuvos rinktinėse. Trenerė Donata Grigienė teigė, kad tiek Velso, tiek Ukrainos rinktinės yra aukštesnio lygio bei šiek tiek vyresnės, komanda bandė, kovojo, tačiau reikėjo pripažinti kolegų pranašumą. „Džiaugiuosi kiekvienu rinktinės nariu, kadangi įdėjo visą širdį, įdėjo labai daug pastangų, turėjome net 5 žaidėjus, kurie yra 5 metais jaunesni, tai reiškia, kad jie žais dar ir po 4 metų šioje rinktinėje, tai labai tikimės, kad kiekvienas iš šito čempionato pasiimė viską ką galėjo geriausio. Tai buvo beprotiškai geras žingsnis prieš išvykstant į Europos čempionatą Gibraltare“, - dalijosi trenerė. 

 

Komentarai  

0 #2 puvjarpuwugur 2020-04-22 09:19
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500 Mg dhi.bwgu.zoles-riedulys.lt.tez.op http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cituoti
0 #1 ebopekasa 2020-04-22 08:49
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules 18 dau.nqfm.zoles-riedulys.lt.hfq.py http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting