2018 metų Lietuvos žolės riedulio uždarosiose patalpose čempionatus laimėjo Širvintų SC merginos ir vaikinai.

u18 merginos

Merginų varžybų prizininkės.

Merginų turnyro I etapo A grupės nugalėtojomis tvirtai tapo Šiaulių „Sporto gimnazijos-Klevo“ riedulininkės, 17:0 nugalėjusios Kelmės VJSM ir 13:0 - Širvintų SC-2. Per kitas rungtynes širvintiškės palaužė Kelmės mergina 4:3.

Tuo metu B grupėje Širvintų SC pirmoji komanda 7:2 nugalėjo „Sporto gimnazijos-Klevo“ antrąją ekipą ir 13:1 Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“. Antros liko šiaulietės, įveikusios vilnietes 4:2.

Per rungtynės dėl 5 vietos „Žuvėdra-Tauras“ nugalėjo Kelmės VJSM 5:1, mažajame finale Šiaulių antroji ekipa įveikė Širvintų antrąją komandą 4:, o didžiajame finale širvintiškės revanšavosi šiaulietėms 5:2.

Geriausia čempionato žaidėja buvo išrinkta širvintškė Akvilė Rutkauskaitė, rezultatyviausia (12 įvarčių) tapo šiaulietė Kornelija Andrejūnaitė, o geriausios vartininkės titulas atiteko kitai šiaulietei Eimantei Endrikaitei.

U18 SirvintuSC

Širvintų SC vaikinų komanda.

Vaikinų varžybose kovos vyko tarp 5 komandų, kurios kovojo rato sistema. Čia taip pat neprilykstami buvo Širvintų SC auklėtiniai, laimėje visas 4 rungtynes. Čempionai 3:2 palaužė antrąją vietą užėmusius „Žuvėdros-Tauro“ vaikinus, 5:0 - trečiojo vietoje likusią Širvintų SC antrąją komanda, 8:1 - Šiaulių SM „Klevą“ ir 7:0 - Kauno „Veršvus“.

Savo šuožtu vilniečiai 2:0 įveikė Širvintų SC-2, 5:1 - „Klevą“ ir 3:1 - „Veršvus“, Širvintų antroji ekipa sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Klevu“, bet 4:0 pranoko kauniečius, o šiauliečiai nugalėjo „Veršvus“ 6:1.

Geriausiu vaikinų turnyro žaidėju buvo išrinktas širvintiškis Arminas Staniškauskas, geriausiu vartininku - vilietis Lukas Raznauskas, o rezultatyviu žaidėju (8 įvarčiai) tapo dar vienas Širvintų SC atstovas - Lukas Janukaitis.