Širvintų Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos Vaikų žolės riedulio lygos mergaičių U–12, uždarųjų patalpų riedulio Pietų zonos I etapo I serijos varžybos. Salėje įrengti apsauginiai tinklai, kurie leidžia vykdyti Lietuvos vaikų lygos rungtynes!

328915900 3499108700376330 3115434156512366349 n

Širvintų sporto centro nuotrauka

Dėl dviejų kelialapių į Lietuvos Vaikų žolės riedulio lygos finalines varžybas varžėsi 3 komandos. Vilniaus „Sostinės SM Tauras“ ir Širvintų Sporto centro I ir II komandos. Mokytojos Aušros Janutaitės auklėtinių tarpusavio komandų rungtynes Širvintų SC–1 rezultatu 12:0 nugalėjo Širvintų SC–2. Vilniaus „Sostinės SM Tauro“ riedulininkės rezultatu 7:0 įveikė Širvintų SC–2 komandą. Kova dėl pirmosios vietos tarp Širvintų SC–1 ir Vilniaus „Sostinės SM Tauras“ komandų buvo atkakli ir permaininga. Nežymiai pirmavo tai viena, tai kita komanda. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė širvintiškės, nugalėjo vilniškes minimalia persvara rezultatu 10:9 ir užėmė pirmąją vietą. Varžybų uždarymo metu riedulininkes sveikino ir dovanas geriausioms komandų žaidėjoms Polinai Fedotovai (Širvintų SC–1 k.), Kamilei Zalogaitei („Sostinės SM Tauras“) ir Augustei Vaicekauskaitei (Širvintų SC–2k.) teikė Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė. I etapo II serijos varžybos numatomos vasario mėnesio antroje pusėje Vilniuje.