Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

“Žuvėdros-Tauro” jauniai apgynė titulą
29. Balandis 2007, 16:37

Finišavo 2006-2007 metų Lietuvos FIH Vystymo programos jaunių (iki 18 metų) pirmenybės, kurios pagal Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato nuostatus įvardijamos kaip šalies vyrų čempionato „B“ diviziono varžybos.

Šių varžybų nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinę minutę. Lemiamas buvo mačas tarp Širvintų „Intos“ ir Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ komandų. Širvitniškiams būtinai reikėjo laimėti, o vilniečiams užteko lygiųjų. 37 min. "Intos" žaidėjas Laisvydas Matulevičius išvedė savo komandą į priekį, tačiau per paskutines mačo minutes “Žuvėdra-Tauras” mušė net 4 mažuosius kampinius ir Česlovas Pašnekovičius, tą dieną šventęs savo 18-ąjį gimtadienį, išlygino rezultatą. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 ir „Žuvėdros-Tauro“ vaikinai apgynė čempionų titulą.

„Intos“ ir „Žuvėdros-Tauro“ jaunių komandos jau porą metų negali įveikti viena kitos. Jų rungtynės tradiciškai baigiasi lygiosiomis, tačiau vilniečiai sėkmingai sužaidė su savo kitais varžovais ir užima pirmąją vietą.

Per kitas rungtynes Vilniaus rajono SM auklėtiniai tik per antrą kėlinį neatsilaikė prieš "Intą" ir pralaimėjo 0:3 (0:0), o „Žuvėdros-Tauro“ komanda sostinės rajono sporto mokyklos komandą nugalėjo 6:2 (4:1).

Į 2 rato varžybas neatvyko Joniškio ir Kėdainių riedulininkai, tačiau pirmenybės parodė, kad vyrų čempionato dalyviams greitai išaugs verta pamaina.

„A“ divizione rungtyniauja Vilniaus ir Širvintų pirmosios komandos, tad Vilniaus raj. SM perspektyvi ir jauna komanda, treniruojama Felikso Paškevičiaus, gali deramai įsijungti į pajėgiausių šalies komandų penketuką ir pakeisti "Panevėžio" komandą.

Galutinė komandų rikiuotė:
1. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 20 taškų
2. Širvintų „Inta“ 18 taškų
3. Vilniaus r. SM 13 taškų
4. Joniškio SM 3 taškai
5. Kėdainių raj. rinktinė 0 taškų

Geriausi pirmenybių žaidėjai: Č.Pašnekovičius („Žuvėdra-Tauras“), A.Matulevičius („Inta“), A.Kušlevičius (Vilniaus raj. SM).