Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Favoritės taškų neprarado
12. Vasaris 2007, 18:53

Per Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatą atkakliausios rungtynės vyko tarp Širvintų "Intos" ir "Kelmės" merginų.

Po pirmo kėlinio širvintiškės pirmavo 1:0, tačiau persvaros išsaugoti nepavyko ir pergalė rezultatu 3:2 (1:0) atiteko širvintiškėms, kurios ir toliau užima trečiąją vietą.

Šiaulių "Lidvija" rimtai priešinosi Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipai. Per šių komandų mačą po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau čempionato lyderės po pertraukos vis dėlto įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 5:2.