Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Favoritės pasidalijo po tašką
12. Rugsėjis 2004, 17:52

XXVII Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato pirmojo rato centrinėje dvikovoje nugalėtojos titulą ginanti Šiaulių "Gintros-Universiteto" komanda su pagrindine varžove Vilniaus HFTC sužaidė lygiosiomis 1:1.

Rungtynės prasidėjo "Gintros-Universiteto" atakomis, į kurias vilnietės atsakydavo tik pavieniais ne itin pavojingais išpuoliais. Tačiau 10 minutę HFTC vis dėlto pavyko surengti sėkmingą kontrataką ir po Jūratės Žvinklytės perdavimo Aurelija Griškutė persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Po įvarčio žaidimas išsilygino, o komandos paeiliui ėmė rengti ilgas atakas. Labiau jose pasisekė šiaulietėms, kurios 46 minutę išlygino rezultatą. Po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Jakaitė.

Trečioje A diviziono turnyro lentelės vietoje įsitvirtino Šiaulių "Klevas".

B diviziono varžybas įspūdigai pradėjo "Šiaulių" riedulininkės, nušlavusios nuo kelio visas varžoves. Antroje vietoje liko Vilniaus "Žuvėdra-Tauras", o trečią poziciją kiek netikėtai užėmė Joniškio "Atžala", minimalia persvara 1:0 įveikusi Šiaulių "Klevą-2".