Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Afrikietėms pralaimėta po atkaklios kovos (įvarčių video)
4. Rugpjūtis 2009, 12:21

Lietuvos merginų jaunimo rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes Pietų Afrikos Respublikos rinktinei 2:3 (1:1).

OFICIALUS RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

LIETUVOS RINKTINĖS ĮVARČIAI

JAMESO YOUNGO IR JŪRATĖS JUODYTĖS INTERVIU PO RUNGTYNIŲ (VIDEO)

Komentarai
Parašė SkA. Data: 5. Rugpjūtis 2009, 03:29:
stai ka raso po pirmu varzybu turnyro oficialus puslapis ;o)
"Tai buvo atkaklios varzybos tarp Lietuvos ir PAR rinktiniu. PAR rinktine iskonojo pergale likus zaisti vos vienai minutei iki antruju sio turnyro rungtyniu. Abi komandos pirmoje rungtyniu puseje kovojo del kamuolio kontrole, taciau #8 Ernesta Kalinauskaite (???)(rungtyniu protokole raso, kad #8 yra Evelina Malyseva) imuse pirmaji ivarti jau 7 rungtyniu minute. Netrukus #13 is PAR Catherine Mcnulty atsake taikliu smugiu ir islygino rezultata. Antraja rungyniu puse agresyviau pradejo PAR, taciau #10 Jurate Juodyte (C) pirmesne imuse ivarti ir isviede lietuves i prieki 2-1. Po 6 PAR keltu kampiniu # 17 Nicolene Terblanche vel islygino rezultata. 69 min. PAR # 15 Candice Manual imuse lemiama varzybu ivarti.
Tai yra pirmasis lietuvaiciu pasirodymas Pasaulio jaunimo U-21 moteru čempionate. Sekancia dvi varzybas jos zais su Argentinos ir Vokietijos riedulininkemis."

Parašė SkA. Data: 5. Rugpjūtis 2009, 19:58:
tai vis delto Eve imuse pirma ivarti :o) saunuole sesute ;oD