Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Joniškio vaikinų staigmena
13. Vasaris 2006, 01:20

Širvintose įvyko Lietuvos jaunių vaikinų U-16 uždarų patalpų pirmenybių finalinės varžybos.

Didžiausią stagmeną pateikė Joniškio SM komanda, netikėtai aplošusi Širvintų SM1 komandą rezultatu 7:3 ir surinkusi tiek pat įskaitinių taškų kiek ir I vietą užėmusi Širvintų SM1.

Šis komandų susitikimas buvo pakankamai įtemtas, nes jau pirmają minutę M.Petkevičius pelnė įvartį Širvintų SM1 komandai, bet nieko nelaukdamas Joniškio SM komandos žaidėjas E.Medišauskas rezultatą išlygino.

Per 5-tą minutę abi komandos koja į koja pelnė po įvartį, juos įmušė tie patys komandų atstovai. 7 minutę E.Mendišauskas vėl pelnė įvartį ir Joniškio SM įsiveržė į priekį. Tačiau jau po 5 minučių (t.y. 12-tąją min.) M.Petkevičius vėl išlygino rezultatą.

Joniškio SM komanda buvo labai rintai nusiteikusi ir daugaiu pasižymėti širvintiškiams neleido. O patys joniškiečiai pelnė dar 4 įvarčius. N.Gruzdys įmušė tris įvarčius (27, 31, 32 min.), o paskutinį įvarti 33 kėlinio minutę pelnė G.Jarulaitis.