Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Galingas "Ardo-Rudamina" SK spurtas 26-ojo Lietuvos vyrų čempionato varžybose
30. Rugsėjis 2009, 12:13

Š.m. spalio 4 dieną (sekmadienį) Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16) buvo sužaistos 26-ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono I rato baigiamosios ir II rato 2 rungtynės.
Puikų, azartišką ir brandų žaidimą pademonstravo daugkartiniai šalies čempionai Vilniaus „Ardas-Rudamina“ sporto klubo riedulininkai, kurie sutriuškino iki šiol pirmoje vietoje buvusius sostinės „Žuvėdros-Tauro“ SŽK riedulininkus rezultatu 4:0 (1:0) ir nepaliko jokios vilties antrojo rato varžybų pirmose rungtynėse Kėdainių ŽRSK „Nevėžis“ - 6:0 (2:0).

"Edzė" vėl demonstruoja rezultatyvų žaidimą - 5 įvarčiai!"
Rungtynėse gynybai ir žaidimui puikiai vadovavo "legionieriai" iš Panevėžio - Darius Preidis ir Valentinas Jankevičius, varžovų gynyba draskė Edvardas Liukimas, pelnęs net 2 įvarčius. Jam puikiai asistavo jaunieji Vilniaus rajono SM auklėtiniai - Tomas Kušlevič (2 įvarčiai) ir Robert Voitechovski (1 įvartis).
Širvintų „Intos" klubo riedulininkai, vadovaujami Romualdo Chmeliausko, puikiai laikėsi žaidybinės drausmės ir trenerių nurodymų, pasiekė 2 pergales iš eilės, vienodu rezultatu 2:1 (0:1) įveikdami sustiprėjusią Kėdainių ŽRSK „Nevėžis“ ir sostinės „Žuvėdra-Tauras“ SŽK komandas. Pastaroji šį sekmadienį "praradusi" 3 pagrindinius žaidėjus nesugebėjo surasti žaidimo ir puolime atrodė beviltiškai.
Kėdainiečiams spalio 3 diena nebuvo geriausia jų komandos istorijoje. Tikėkimes, jog sustiprėjusi "Nevėžio" klubo komanda sugebės atsitiesti.

Varžybų tvarkaraštis ir rezultatai

2009 m. spalio 4 d. (sekmadienis)
Vilnius, Žemynos gimnazijos žolės riedulio sintetinės dangos stadionas (Čiobiškio g. 16)

1. 10.00 val. Širvintų „Inta“ – Kėdainių ŽRSK „Nevėžis“ 2:1 (0:1)
Įvarčius pelnė:

4 min. Kėdainių ŽRSK „Nevėžis“ - Nr.10 - A. Ulozas, iš mažojo kampinio, 0:1
55 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 14 - D. Matulevičius, iš mažojo kampinio, 0:2
58 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 7 - M.Petkevičius, iš mažojo kampinio, 0:3

2. 11.30 val. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 4:0 (1:0)

28 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 9 - T. Kvaraciejus, iš žaidimo, 1:0
41 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 3 - E. Liukimas, iš žaidimo, 2:0
49 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 14 - A. Zaleckis, iš žaidimo, 3:0
51 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 7 - V. Žemoit, iš žaidimo, 4:0

II rato 1 turas
3. 13.30 val. 4 – 1 vietos: Kėdainių ŽRSK „Nevėžis“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 0:6 (0:2)

12 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 25 - D.Preidis, iš mažojo kampinio, 0:1
25 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 3 - E.Liukimas, iš žaidimo, 0:2
36 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 26 - T.Kušlevič, iš žaidimo, 0:3
38 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 26 - T.Kušlevič, iš žaidimo, 0:4
50 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 16 - R. Voitechovski, iš žaidimo, 0:5
54 min. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Nr. 26 - T.Kušlevič, iš žaidimo, 0:6

15.00 val. 3 – 2 vietos: Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Širvintų „Inta“ 1:2 (0:2)

8 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 9 - G.Adomavičius, iš mažojo kampinio, 0:1
17 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 14 - D.Matulevičius, iš žaidimo, 0:2
55 min. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Nr. 9 - I. Panfilov, iš mažojo kampinio, 1:2