Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Lietuvos FIH VP U-12 nugalėtojai – Širvintų SM1 rinktinė!
11. Lapkritis 2009, 11:23

Š.m. lapkričio 14 dieną Širvintose, Laisvalaikio centre vyko 2009 m. Lietuvos FIH vystymo taurės Pietų zonos berniukų ir mergaičių U-12 (gim. 1997 m. ir jaun.) uždarų patalpų turnyras.

Turnyre dalyvavo:
Berniukai:

Vilniaus SŽK „Žuvėdra“
Širvintų SM-1
Širvintų SM-2
Širvintų „Inta“ (mažiausiųjų berniukų komanda)

6. Širvintų SM1-Vilniaus SŽK "Žuvėdra" 9-2

Po mergaičių rungtynių, prie kurių buvo prijunta ir Širvintų „Inta“ mažiausiųjų berniukų komanda, komandos išsirikiavo taip:

1. Širvintų SM1 – 9 taškai (įvarčių santykis 22/3)
2. Širvintų SM2 – 6 taškai (įvarčių santykis 3/5)
3. Vilniaus SŽK "Žuvėdra" – 3 taškai (įvarčių santykis 7/12)
4. Širvintų „Inta“ (mažiausiųjų berniukų komanda) – 0 taškų (įvarčių santykis 2/14)

Geriausiomis žaidėjomis pripažintos:
Širvintų SM1-Skaistė Subačiūtė
Širvintų SM2-mažoji Kamilė Lekytė (jauniausia turnyro dalyvė)

1. Širvintų SM1 (12 taškų, įvarčių santykis: 56/3) - Dovydas Juras
2. Rudaminos „Ryto“ gimnazija (9 taškai, įvarčių santykis: 16/21) - Laurynas Vaičkus
3. Širvintų SM2 (6 taškai, įvarčių santykis: 12/19) - Edgaras Džiovalas
4. Vilniaus SŽK "Žuvėdra"(3 taškai, įvarčių santykis: 6/24) - Giedrius Kuizinas
5. Rudaminos „F. Ruščico“ gimnazija (0 taškų, įvarčių santykis 2/31) - Dominyk Siniavski

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės aktyviu Širvintų SM trenerio Romualdo Chmeliausko darbu, kurio dėka komanda net sunkmečiu vyksta į rungtynes ir užima aukštas vietas. Laimėję šį turnyrą Širvintų SM prizininkai vyks į vaikų turnyrą Lenkijoje.

Dėkojame Gintarui Bielskiui, kuris patalpino „Širvintų krašto“ laikraštyje straipsnelį bei atsiuntė nuotraukų:

Stipriausi - šeimininkai

Šeštadienį Širvintų laisvalaikio centre buvo surengtas 2009 metų Lietuvos FIH vystymo taurės Pietų zonos mergaičių ir berniukų U-12 (gimusių 1997 metais ir jaunesnių) uždarųjų patalpų turnyras, kuriame, be šeimininkų, dar dalyvavo jaunieji riedulininkai iš Vilniaus ir Rudaminos.
Kadangi mergaičių turnyre varžėsi trys komandos, organizatoriai pasiūlė konkuruoti ir jauniausių Širvintų "Intos" berniukų komandai. Mažylių debiutas nebuvo sėkmingas - jie 1:8 pralaimėjo turnyrą laimėjusiai Širvintų SM-1 komandai, 0:1 - antrąją vietą užėmusiai Širvintų SM-2 ir 1:5 - trečioje vietoje likusiai Vilniaus "Žuvėdros-Tauro" komandai.
Širvintų SM-1 9:2 nugalėjo vilnietes, 5:0 - Sporto mokyklos antrąją komandą, kuri vilnietes įveikė 2:0.
Geriausiu Širvintų "Intos" žaidėju pripažintas Vitalijus Adamkevičius. Tarp nugalėtojų geriausiai žaidė Skaistė Subačiūtė, o antrojoje komandoje geriausia žaidėja tapo Kamilė Lekytė.
Berniukų turnyre visa galva už varžovus aukštesnė buvo Širvintų SM-1 komanda. Mūsiškiai 15:1 nugalėjo Vilniaus "Žuvėdrą-Taurą", 14:0 - Rudaminos F. Ruščico gimnaziją, 13:1 - Širvintų SM-2, 14:1 - Rudaminos "Ryto" gimnaziją.
"Ryto" gimnazijos komanda užėmė antrąją vietą (geriausiu jos žaidėju pripažintas Laurynas Vaičkus). Kovoje dėl sidabro rudaminiečiai buvo pranašesni (5:4) už Širvintų SM-2 komandą. Trečioje vietoje likę širvintiškiai 6:0 nugalėjo vilniečius, 7:1 - F. Ruščico gimnazijos komandą.
Tarp nugalėtojų geriausiu žaidėju pripažintas Dovydas Juras, o SM-2 komandoje geriausiai žaidė Edgaras Džiovalas.