Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Lietuva - Airija 2:2
17. Liepa 2004, 22:22

Europos žolės riedulio jaunučių (iki 16 metų) merginų A diviziono čempionato D grupėje, kovojančioje dėl išlikimo tarp stipriausiųjų, Lietuvos rinktinė su Airijos ekipa šeštadienį sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2).

Rungtynės mūsų komandai prasidėjo labai nesėkmingai ir jau 10 minutę airės pirmavo 2:0. Tiesa, jos tai padarė ne be teisėjų pagalbos. Po to aikštėje vis dėlto dominavo mūsiškės. 29 minutę Audra Selevaitė iš žaidimo pelnė pirmąjį įvartį, o 50 minutę Jūratė Juodytė po mažojo kampinio rezultatą išlygino. Per likusį laiką Lietuvos ekipa surengė tikrą varžovių vartų šturmą, tačiau pergalės išplėšti nepavyko.

Sekmadienį Lietuvos rinktinės varžovėmis bus belgės, kurios šeštadienį 4:1 įveikė lenkes ir taip išsaugojo vietą A divizione. Mūsiškės tą patį tikslą pasiektų rytoj sužaidę lygiosiomis, tačiau komanda yra nusiteikusi kautis dėl pergalės.