NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Lietuvoje lankėsi ir 1982 m. pasaulio čempionato dalyvis
22. Rugsėjis 2008, 01:57

Kartu su Anglijos veteranų ekipa Londono „Members HC“ Lietuvoje lankėsi ir per draugiškas rungtynes su mūsų komandomis žaidė buvęs Didžiosios Britanijos rinktinės saugas, 1982 metų pasaulio čempionato dalyvis Sutinderis Kheharas.

9-ajame dešimtmemtyje jis tapo pirmuoju Azijos atstovu, tapusiu Didžiosios Britanijos nacionalinės komandos kapitonu. Šis žmogus galėjo tapti pirmuoju indu, su Didžiosios Britanijos rinktine dalyvavusiu olimpinėse žaidynėse. Tačiau 1980-ųjų žaidynes Maskvoje britai boikotavo, o 1984-aisiais S.Kheharas į rinktinę nebepateko.

Štai tokio lygio riedulininkas lankėsi Vilniuje. Anglijos veteranų ekipos viešnagę Lietuvoje vainikavo dvejos draugiškos rungtynės – su Vilniaus „Žuvėdros“ bei jungtine Vilniaus HFTC ir „Žuvėdros“ komanda.

Pirmose rungtynėse Anglijos veteranai buvo susikaupę ir nusiteikę rimtai kovai. Vilniečiai, įvertindami veteranų amžių (vidurkis apie 55 metai) ir gavę „vadovybės“ nurodymą žaisti pozicinį žaidimą, gana greitai pajuto „britaniško“ riedulio žavesį: anglai visą žaidimą grindė per centro saugą S. Kheharą. Lėtos svečių atakos buvo tikslios, kamuoliuką anglai išlaikydavo 5-10 perdavimų.

Lėta ir graži dvikova baigėsi rezultatu 3:2 (2:2) vilniečių naudai.

Įvarčius pelnė: Giedrius Adomavičius (6 min.), Sutinderis Kheharas (7 min.), Česlovas Pašnikovičius (13 min.), Martinas Kavanagh (24 min.), Maksimas Tarasovas (24 min.).

Po rungtynių buvo įteikti L. Čaikausko ĮI prizai geriausiems rungtynių žaidėjams: S. Kheharui (Anglija) ir Jaroslavui Suchockiui („Žuvėdra“). Vilniečių komandos kapitonas įteikė „Members HC“ atminimo taurę.

Po rungtynių „Žuvėdros“ kolektyvas nuoširdžiais plojimais palydėjo komandos lyderį G. Adomavičių į Angliją. Deja, ekonominės krizės atgarsiai pasiekė ir „Žuvėdros“ klubą, Giedrius išvyksta į šią šalį ne žaisti, o uždarbiauti. Klubiečiai jam įteikė džemperį su užrašu „Žuvėdra HC“, kad žaidėjas praturtėjęs sugrįžtų.

Per antrąsias rungtynes „Members HC“ žaidėjai po „audringos“ vakarienės „Marceliukės klėtyje“ Vilniaus HFTC ir „Žuvėdros“ jungtinę komandą atsilaikė tik pirmą kėlin. Rungtynės baigėsi rezultatu 7:3.

Įvarčius pelnė: S. Kheharas (7 ir 28 min.), Č. Pašnikovičius (11 min..), J.Sochockis (21 ir 53 min.), Artūras Macijauskas (33, 39 ir 45 min.), Viktoras Prokopovičius (55 min.) ir Raymondas Parkeris (59 min.).

Turnyro rėmėjai geriausių žaidėjų prizus įteikė R.Parker (MHC) ir Romai Čepulevičiūtei (HFTC).


Komentarai

Rašyti komentarą
Jūs nesate prisijungęs su savo vartotojo vardu! Jei nesate prisiregistravęs, galite tai padaryti čia

Lietuvos žolės riedulio federacija ©2004