Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Superfinale - pirmoji šiauliečių pergalė
14. Birželis 2006, 21:34

2005-2006 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato superfinalo serijos pirmąsias rungtynes Šiaulių "Gintra-Strekte-Universitetas" laimėjo prieš Vilniaus HFTC tik po 7 metrų baudinių serijos. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0, o baudinių serijoje šiaulietės nugalėjo 4:2.

Per pirmą rungtynių kėlinį abi komandos žaidė atsargiai, vyko žvalgyba. Po pertraukos jau buvo žaidžiamas atviras, akiai patrauklus žolės riedulys. Geriausią progą pasižymėti turėjo HFTC. 65 min. dviese prieš "Gintros-Strekte-Universiteto" vartininkę Arūnę Paulavičiūtę iššoko Aurelija Kubilinskienė ir Aurelija Griškutė. Kubilinskienė, manydama, kad vartininkė tikėsis perdavimo, smūgiavo pati, tačiau Paulavičiūtė apgynė savo komandos vartus.

Per pratęsimą iniciatyva priklausė vilnietėms, šiaulietės atsakinėjo pavojingomis kontratakomis, tačiau nė vienai komandai pelnyti įvarčio taip ir nepavyko.

Teko mušti 7 metrų baudinius, o šioje loterijoje laimė nusišypsojo Šiaulių komandai, kuri laimėjo 4:2.

7 metrų baudinių serija:
1:0 Renata Matjušaitytė ("Gintra-Strekte-Universitetas")
1:1 Aušra Janutaitė (HFTC)
2:1 Irma Matjušaitytė ("Gintra-Strekte-Universitetas")
2:1 Irmos Paulavičiūtės (HFTC) metimą atrėmė sesuo Arūnė Paulavičiūtė
3:1 Audronė Selevaitė ("Gintra-Strekte-Universitetas")
3:2 Evelina Raginskaitė (HFTC)
4:2 Vilija Taralienė ("Gintra-Strekte-Universitetas")
4:2 Virginijos Čaikauskienės (HFTC) metimą atrėmė Arūnė Paulavičiūtė

Antrosios serijos iki 3 pergalių rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį 10 val. ryte.