Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Fortūna buvo palanki "Gintrai-Universitetui"
27. Rugsėjis 2004, 12:04

XXVII Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono antro rato centriniame mače Šiaulių "Gintra-Universitetas" įveikė pagrindinę konkurentę Vilniaus HFTC 2:1 (1:1). Vilnietės neišnaudojo net dviejų 7 metrų baudinių.

Favoričių dvikova kaip visada vyko labai kovingai. 20 minutę žaliomis kortelėmis buvo įspėtos šiaulietės Rimantė Andriulytė ir Rasa Žutautaitė, o po 2 minčių "Gintra-Universitetas" jau šventė įvartį. Po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Jakaitė. Tačiau prabėgus vos 3 minutėms rezultatas tapo lygus. Gražią HFTC ataką taikliu smūgiu užbaigė Jūratė Žvinklytė. Lemtinga tapo 58 rungtynių minutė, kai taip pat iš žaidimo Dovilė Jakaitė pelnė pergalingą įvartį.

HFTC vis dėlto galėjo iškovoti pergalę, tačiau komandai pritrūko sėkmės. Į "Gintros-Universiteto" vartus sekmadienį buvo paskirti net 2 baudiniai, tačiau pirmame kėlinyje po Jūratės Žvinklytės ir antrame po Evelinos Raginskaitės metimų šiaulietes išgelbėjo virpstas.

Aktyviai vyksta ir kova dėl 3 vietos. Per pirmą ratą nė vieno taško nepelniusi "Kelmė" savaitgalį įveikė abi pagrindines konkurentes, tačiau bent kol kas bronzinę poziciją dar išsaugojo Šiaulių "Klevas".