Pražudė tragiškas pirmas kėlinys
26. Sausis 2007, 18:31

Vienoje Lietuvos rinktinė pralaimėjo Čekijos komandai 3:5 (0:5).

Čekėms po pralaimėjimo lenkėms šias rungtynes laimėti buvo tiesiog būtina.

4 min. 0:1 čekės pirmos muša įvartį
5 min. 0:2 čekės muša antrą įvartį. Tragiška pradžia mūsų komandai.
11 min. 0:3 dar vienas čekių įvartis...
12 min. 0:4 kas atsitiko mūsų komandai?Čekės įmušė iš mažojo kampinio.
20 min. 0:5 be komentarų... Vėl mažasis kampinis.

Mūsų komanda - neatpažįstama. Viskas sustoję, gynėjos klysta, vartininkė negelbėja. Progų mūsų komanda irgi turėjo, bet toli išbėga čekių vartininkė, pasitinka mūsų puolėjas prie pat savo zonos ribos ir gelbsti savo komandą. Tai retas atvejis riedulyje, kad per uždarų patalpų varžybas vartininkė nuolat išbėgtų taip toli. Matyti, kad čekai gerai išnagrinėjo mūsų komandos žaidimą ir yra pasirengę visoms lietuvių kombinacijoms. Panašu, jog kartojasi pasaulio neolimpinių sporto šakų žaidynių variantas. Tuomet per pirmas rungtynes čekes aplošėme, bet per mačą dėl 3 vietos pralaimėjome. Tada čekai prisipažino, kad turi visų mūsų komandų žaidimo įrašus iš kelių metų varžybų, kuriuose dalyvaudavo ir mūsų, ir jų komandos.

27 min. 1:5 pagaliau įmušėme ir mes. Pirmyn, Lietuva! Iš žaidimo įvartį pelnė Dovilė Jakaitė.
28 min. po mažojo kampinio Dovilė Jakaitė pataiko į virpstą.
31 min. 2:5 Dovilė Jakaitė iš žaidimo pelno dar vieną įvartį.
34 min. 3:5 vėl Dovilė muša iš žaidimo.
29 min. Lietuvos rinktinė keičia vartininkę šešta aikštės žaidėja, bet daugiau įmušti nepavyksta.

Antras kėlinys vyko beveik į vienus vartus, nors čekės taip pat turėjo keletą progų. Mūsų komandoje po tragiško pirmo kėlinio į aikštę buvo išleista antra gynėjų sudėtis ir komanda atsigavo. Puikias progas įvarčius pelnyti dar turėjo Renata Eimontaitė, Jūratė Juodytė, Audronė Selevaitė, bet išsigelbėti jau nepavyko.