Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Lietuvos moterų čempionate pertrauka iki pavasario
15. Spalis 2009, 10:38

Š.m. spalio 17 dieną (šeštadienį) Šiauliuose (Žolės riedulio sintetinės dangos stadione, Pumpučių g. 19) vyko baigiamosios Lietuvos moterų čempionato "A" div. II rato varžybos.

Be abejonės, centriniu maču tapo rungtynės tarp Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ ir Vilniaus HFTC. Intrigą kėlė tai, kad pirmajame rate šiaulietės prarado 2 taškus, o taip lyg ir neturėtų būti, žiūrint į klubų žaidėjų sąrašą. Šį mačą filmavo Šiaulių televizija, susirinko žiniasklaidos atstovai, deja, tik tribūnos buvo tragiškai tuščios, išskyrus tai, kad dabar rungtynes aktyviai stebi „Klevo“ SM jaunieji riedulininkai, kurie sekmadienį dalyvavo šalies mokinių pirmenybėse Vilniuje. Pirmasis kėlinys taro lyderių parodė, kad šaltis žaidėjoms kenkia ir jos rodė gan prastą žaidimą. Tačiau rungtynes pagyvino 34 min. Donatos Dilaitės pelnytas įvartis iš žaidimo, po puikaus Jūratės Juodytės perdavimo... Antrajame kėlinyje žaidėjos ryškai pagyvėjo. Matyt, pirmasis kėlinys buvo geras apšilimas. Žiūrovai jau galėjo išvyksti tikrai Europietiško lygio žaidimą. Abi komandos turėjo progų, bet gynėja ir vartininkai susitvarkė puikiai. Tad minimalia persvara rungtynes laimėjo šalies čempionės ir tapo vienvaldėmis čempionato lyderėmis. Vilniaus HFTC tvirtai laikosi antroje vietoje.
Su pakilimu žaidžianti Širvintų „Inta“ jau tvirtai įsitvirtino 3 vietoje ir, atrodo, trenerės Rasos Buzienės auklėtinės nepaleis jos iki čempionato pabaigos... Nebent, mes iššūkį favoritams 3-4 ratuose ir pateiks daugiau staigmenų. (daugiau apie tai galite skaityti puslapyje: http://intahockeyclub.blogspot.com ).
Atjaunėjusi trenerės Redos Zubavičienės „Kelmės“ komanda turėtų parodyti aštresnį žaidimą, o žinant trenerės ambicijas, tą tikrai pamatysime pavasarį.
Tikimės, kad pavasarį iš nesėkmių zonos išbris ir kovingasis „Lidvijos“ kolektyvas. 4 rungtynės pralaimėtos tik minimaliu skirtumu... Pavasarį, manome, tai nepasikartos!

Varžybų tvarkaraštis ir rezultatai

1. 10.00 val. Šiaulių „Lidvija“ – Kelmės „Kelmė“ 1:2 (1:0)
Įvarčius pelnė:

14 min. Šiaulių „Lidvija“ – Nr. 7 - Sandra Mockutė, iš mažojo kampinio, 1:0
40 min. Kelmės „Kelmė“ - Nr. 6 - Dovilė Levickytė, iš žaidimo, 1:1
58 min. Kelmės „Kelmė“ - Nr. 9 - Deimantė Dališanskaitė, iš žaidimo, 1:2

2. 11.30 val. Vilniaus HFTC – Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ 0:1 (0:1)
Įvartį pelnė:

34 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ - Nr. 8 - Donata Dildaitė, iš žaidimo, 0:1

3. 13.00 val. Širvintų „Inta“ – Šiaulių „Lidvija“ 5:0 (2:0)

18 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 12 - Akvilė Zajančkauskaitė, iš žaidimo, 1:0
21 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 6 - Aistė Garbatavičiūtė, iš žaidimo, 2:0
36 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 6 - Aistė Garbatavičiūtė, iš žaidimo, 3:0
44 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 10 - Sandra Adomavičiūtė, iš žaidimo, 4:0
62 min. Širvintų „Inta“ - Nr. 8 - Ugnė Aučynaitė, iš žaidimo, 5:0

4. 14.30 val. Kelmės „Kelmė“– Vilniaus HFTC 0:3 (0:1)

7 min. Vilniaus HFTC - Nr. 14 - Jūratė Mickevičienė, iš žaidimo, 0:1
36 min. Vilniaus HFTC - Nr. 2 - Aurelija Kubilinskienė, iš žaidimo, 0:2
46 min. Vilniaus HFTC - Nr. 2 - Aurelija Kubilinskienė, iš žaidimo, 0:3

5. 16.00 val. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Širvintų „Inta“ 4:0 (3:0)

17 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ - Nr. 8 - Donata Dildaitė, iš žaidimo, 1:0
22 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ - Nr. 8 - Donata Dildaitė, iš žaidimo, 2:0
29 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ - Nr. 8 - Donata Dildaitė, iš žaidimo, 3:0
53 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ - Nr. 3 - Ernesta Kalinauskaitė, iš žaidimo, 4:0