Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Prahoje - pergalė ir pralaimėjimas
23. Vasaris 2008, 00:20

Vilniaus HFTC riedulininkės Europos čempionių taurės turnyrą Prahoje pradėjo pralaimėjimo Madrido "Club de Campo" klubui rezultatu 1:5 (1:1) ir lygiosiomis su šeimininkų "Slavia" 2:2 (0:1).

Rungtynių su ispanėmis pirmas kėlinys nieko blogo nežadėjo. Ispanės jau 3 min. iš 7 m. baudinio pelnė įvartį, bet 15 min. rezultatą išlygino Jūratė Mickevičienė.

Deja, Madrido ekipa 23 bei 30 min. įmušė po mažųjų kampinių ir įgijo gana saugią persvarą. Visus pirmuosius ispanių įvarčius pelnė Yurena Panadero. 36 ir 39 min. įvarčiais iš žaidimo Vilniaus komandą pasmerkė Silvia Munoz.

Mačo su "Slavia" detalių kol kas nežinome.

Beje, Čekijos sostinėje HFTC aprangą vilki trys iš Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" pasiskolintos žaidėjos - vartininkė Arūnė Paulavičiūtė, gynėja Lina Simonaitytė ir saugės bei puolėjos pozicijose galinti žaisti Dovilė Jakaitė. Per mačą su ispanėmis HFTC vartus gynė Rasa Čepienė, L. Simonaitytė aikštėje pasirodė 12 min., o D. Jakaitė žaidė starto sudėtyje.

Po pirmos varžybų dienos A grupės lyderėmis yra ispanės, vakare taip pat sužaidusios lygiosiomis 2:2 (2:2) su Vokietijos "Harvestehuder THC". Ryte vokietės po atkaklios kovos palaužė čekes minimalia persvara 3:2 (2:1). "Harvestehuder THC" pergalingą įvartį į "Slavios" vartus įmušė paskutinę mačo minutę.

Mūsiškės rytoj 14 val. Lietuvos laiku rungtyniaus būtent su vokietėmis. Vilniaus komandai tik pergalė galėtų atverti kelią tarp 4 stipriausių turnyro komandų. Vokietės mūsų komandoms tradiciškai atrodo nenugalimos, tačiau penktadienio mačų rezultatai rodo, kad taip tikrai nėra. Viskas įmanoma!

B grupėje po penktadienio mačų netikėtai pirmauja Sumų "Dinamo Sumčanka". Tikra sensacija tapo ukrainiečių pergalė 4:3 (1:2) prieš vieną turnyro favoričių - Gardino "Ritm". Vakare "Dinamo Sumčanka" sužaidė lygiosiomis su anglų "Slough LHC" tuo pačiu tarsi užkerėtų rezultatu 2:2 (0:1). Įdomu, kad abiejų mačų pirmuosius kėlinius ukrainietės pralaimėjo. Baltarusės joms savo trečiąjį įvartį įmušė paskutinę minutę, o olandės nuo pralaimėjimo išsigelbėjo likus žaisti 2 minutes. Mačas tarp olančių ir anglių ryte baigėsi lygiosiomis visiškai nestebinančiu rezultatu 2:2 (1:1), o prie sienos priremtos baltarusės vakare nušlavė angles 5:1 (2:0).