Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

"Inta" pralaimėjo, bet liko antra
12. Vasaris 2007, 18:52

Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionate antrąją vietą užimati Širvintų "Inta" po atkaklios kovos turėjo pripažinti Vilniaus "Žuvėdros-Tauro" pranašumą rezultatu 2:4.

Per šių komandų mačą po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, o antro kėlinio antroje pusėje vilniečiai pirmavo 3:2. Likus žaisti net 5 min. "Inta" pakeitė vartininką aikštės žaidėju, tačau rezultato neišlygino, o "Žuvėdros-Tauro" žaidėjas Maksimas Groševas paskutinę minutę į tuščius vartus įmušė lemiamą įvartį. Tai buvo pirmas kartas Lietuvos vyrų čempionatų istorijoje, kai kuri nors komanda pakeitė vartininką aikštės žaidėju.

Nebuvo "Intai" lengvos ir antros rungtynės su autsaideriu Kėdainių "Nevėžiu". Iš itin jaunų žaidėjų sudaryta Kėdainių komanda tik pirmo kėlinio pabaigoje leido širvintiškiams susikrauti solidesnę persvarą (3:0). Triuškinamą persvarą "Inta" įgijo tik per paskutinę mačo minutę - 40 min. į "Nevėžio" vartus krito net 3 įvarčiai ir širvintiškiai nugalėjo 7:0.