NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

„Žuvėdra-Tauras“ įveikė pagrindinius konkurentus
23. Spalis 2008, 11:42

Lietuvos vyrų čempionato rudens sezoną užbaigė favoritų – sostinės „Ardo-Rudaminos“ ir „Žuvėdros-Tauro“ dvikova. Mačą po atkaklios kovos 3:2 (2:2) laimėjo „Žuvėdra-Tauras“.

Rungtynės prasidėjo be žvalgybos. „Žuvėdra-Tauras“ mačą pradėjo be kelių pagrindinių žaidėju, tačiau iš karto surengė „Ardo-Rudaminos“ vartų šturmą.

Už beatodairišką puolimą „Žuvėdra-Tauras“ buvo greitai nubaustas. Jau 8 min. aštri kontrataka baigėsi Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjo Roberto Voitechovskio įvarčiu

„Žuvėdros-Tauro“ gynėjai nepasimokė ir toliau drąsiai jungėsi į atakas. Dominavimas aikštės viduryje neatnešė vaisių, o „Ardo-Rudaminos“ puolėjai 12 min. vėl po kontratakos dešiniuoju kraštu pasinaudojo neužtikrintai žaidusio vartininko Andrejaus Žolobovo žaidimu bei gynėjų klaida ir pelnė antrą įvartį. Pasižymėjo M.Andriusanecas.

„Žuvėdros-Tauro“ komanda tik tada pergrupavo gynybos liniją ir leido daugiau reikštis saugams. Tuomet pradėjo nuolat kilti tesioginė grėsmė „Ardo -Rudaminos“ vartams. Sekė keli labai pavojingi mažieji kampiniai ir 26 min. po gražaus žaidžiančiojo trenerio Artūro Macijausko perdavimo tiksliai smūgiavo Igoris Panfilovas.

Po dar kelių pavojingų žuvėdriukų mažųjų kampinių 30 min. rezultatą išlygino komandos „variklis“ Ruslanas Bezukladnikovas. Taip ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Žuvėdros-Tauro“ dominavimas aikštėje buvo akivaizdus ir 41 min. rezultatyviausias klubo gynėjas Viktoras Prokopovičius pelnė trečiąjį įvartį – 3:2.

Vilniečių atakos aprimo, o „Ardo-Rudaminos“ komanda, pamažu perėmusi inciatyvą, rezgė pavojingas atakas. Puikiai sužaide 14-metis vartininkas T.Bosikis, po pirmojo kelinio pakeitęs A.Žolobovą. Puiki vartų gynyba išgelbėjo „Žuvėdrą-Taurą“ nuo lygiųjų, atnešė pergalę ir pirmąją vietą turnyro lentelėje.

Vyrų čempionato lentelė:
1. „Žuvėdra-Tauras“ - 16 taškų (įvarčių santykis – 17:3)
2. „Ardas-Rudamina“ - 13 (22:7)
3. „Inta“ - 3 (3:17)
4. „Nevėžis“ - 3 (4:19)


Komentarai
Parašė sirvintai. Data: 24. Spalis 2008, 10:23:
kaip cia taip? panavezieciu nebuvo ar kas?

Parašė arturas. Data: 24. Spalis 2008, 10:52:
nebuvo ir ka???????? Zuvedroi ir nebuvo Ceskos)))))) Giedriaus) Dzikoviciaus-cia nieko nelemencios varzybos- visas idomumas SUPER FINALOSE.Kad tik daugiau tokiu varzybu butu graziu kaip Zuvedros-ARdas))) Sekmes visems susitiksim INDOOR HOCKEY.

Parašė margarinas. Data: 26. Spalis 2008, 17:39:
mldc bosikas ;DDD

Parašė lukasenkolt. Data: 26. Spalis 2008, 20:34:
aha


Parašė digidogas. Data: 27. Spalis 2008, 17:18:
na va ir mane paminejo ;DDD

Parašė tarzanas. Data: 10. Lapkritis 2008, 01:52:
Nera skirtumo kas buvo kas ne.
kiekvienas zaidejas zaidzia savitai gerai.
nevisada galima susizaisti.visada gerai tureti sua mazdaug lygius prieshininkus.nes be konkurencijos zaidimas butu tik pramoga ir nulis tobulejimo!
abi komandos shaunuoles :}
abi sveikinu su geru zaidimu.
tik finale parodysite kuri verta savo tirojo vardo :]
sekes :)
Ardas-Rudamjina must to WIN:]]]]

Parašė virgis. Data: 11. Lapkritis 2008, 16:51:
GRIBUKAI JUS...TOBULEJA., KUR PRIE ALAUS BOKALO....TUOJ MES JUS SIAULIUOSE PATIKRINSIM ,,PERSPEKTIVIUS´´..Rašyti komentarą
Jūs nesate prisijungęs su savo vartotojo vardu! Jei nesate prisiregistravęs, galite tai padaryti čia

Lietuvos žolės riedulio federacija ©2004