NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Jūratė Juodytė ir Ramunė Petrauskaitė: "Išvyką į Belgiją įtakojo noras tobulėti"
23. Rugsėjis 2010, 14:02


Pastaraisiais metais Lietuvos žolės riedulio padangėje vyrauja tendencija - Lietuvos žolės riedulininkėms "visi keliai veda į Belgiją". Jau nestebina, kai kasmet išgirstame apie vienos ar kitos žaidėjos išvyką žaisti žolės riedulį svetur. Šiemet į Belgiją išvyko vienos geriausių Lietuvos žaidėjų - Jūratė Juodytė ir Ramunė Petrauskaitė.
Tad kaip Joms sekasi, ir nutarėme pakalbinti:


Sveikos merginos!

Naujas sezonas – naujas klubas, nauja šalis. Papildėte gretas Lietuvos žolės riedulinkių, nusprendusių išbandyti jėgas Belgijoje (aut. Jūratė ir Ramunė žaidžia Belgijos klube Old Club Liege). Kas pastūmėjo tokiam gyvenimo posūkiui?

Jūratė ir Ramunė: Noras įgyti naujų įgūdžių, tobulėti. Noras išbandyti save visai kitoje aplinkoje.

Kokie pirmi įspūdžiai? Kokius didžiausius skirtumus išskirtumėte Lietuvos klubuose ir Belgijos klubo aplinkoje?
Jūratė ir Ramunė: Pirmi įspūdžiai tikrai geri. Pagrindinis ir esminis skirtumas tarp Lietuvos ir Belgijos klubų - požiūris. Čia į žolės riedulį įtraukti ne tik žaidėjai, bet ir jų tėvai, draugai, giminės. Visi vadybininkai, remėjai, vadovai stebi ne tik varžybas, bet ir treniruotes, domisi kieviena žaidėja.

Kaip komanda priėmė naujokes?
Jūratė ir Ramunė: Komanda mus priėme labai šiltai, draugiškai. Visi noriai bendrauja, kviečiasi į svečius. Laukiame savo krikštynų:)

Užsienio klubuose labai populiarūs vadinami “team-building’ai”. Jums jau teko tokiame dalyvauti. Gal galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie jį ir papasakoti kokia jo reikšmė komandai. Ir ar vertėtų ir kodėl tokius organizuoti Lietuvos komandose?
Jūratė ir Ramunė: Taip, jau teko mums dalyvauti klubo vakarėlyje. Į metus organizuojami keli tokie renginiai. Susirenka visos klubo komandos, visa vadovybė, bei tėveliai, antrosios pusės ir geriausi draugai. Tokie vakarėliai padeda suvienyti visą klubą, siekti bendro tikslo, geriau pažinti kiekvieną ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Kaip tik Lietuvoje to ir trūksta.

Kas Jums ten labiausiai patinka ir ko pasigestat?
Jūratė ir Ramunė: Mums labiausiai patinka bendravimas. Po varžybų niekas niekur neskuba, dar kelias valandas komanda ir visi stebintys varžybas būna kartu, šnekasi. O pasigestame punktualumo, kai kuriose srityse organizuotumo. Nes mes pripratusios Lietuvoje į treniruotę ateiti laiku, čia įprasta vėluoti 10-15min.

Kaip prasideda ir baigiasi Jūratės ir Ramunės diena?
Jūratė ir Ramunė: Mūsų kievienas rytas prasideda su kavos puodeliu jaukioje terasoje. Du kartus į savaitę lankome prancūzų kalbos kursus. Ten 3 valandas “laužome” liežuvį. Kelis kartus vedame treniruotes paauglėms mergaitėms. Pirmadienio, trečiadienio vakarais vyksta mūsų komandos treniruotės. Grįžusios iš jos geriame arbatą ir žiūrime filmus. Kiekvieną šeštadienį vadovaujame mergaičių varžyboms, o popiet žaidžiame pačios. Aišku turime kelias visiškai laisvas dienas, per kurias ilsimės ir apžiūrime savo miestą.

Ar treniruotėse tenka daug pavargti? Kaip dažnai treniruojatės, kam daugiausiai dėmesio skiriama?
Jūratė ir Ramunė: Kaip ir minėjome, turime į savaitę dvi treniruotes, bet dar vieną kartą einame individualiai. Dirbame papildomai, kad užpildytume trūkstamus įgūdžius.
Kiekviena treniruotė sudaryta iš dviejų dalių: fizinis pasiruošimas ir taktika, technika. Treniruotės yra intensyvios, todėl tenka pavargti. Nebūna nuobodžių treniruočių, kievieną kartą vis kiti pratimai. Treneris stengiasi nepamiršti nei vienos srities.

Gintroje buvote vienos iš stipriausių žaidėjų, kaip manote, kaip seksis Jūsų draugėms šiame 33-iajame Lietuvos čempionate be Jūsų?
Jūratė ir Ramunė: Manome, kad Gintra išlaikys čempionių vardą. Komandoje yra nemažai stiprių žaidėjų. Linkime kuo sėkmingesnio čempionato.

Gal turėtumete palinkėjimų Lietuvos žolės riedulininkams?
Jūratė ir Ramunė: Riedulininkams linkime noro tobulėti ir jei yra galimybė išbandyti save svetur. Bei stengtis pakliūti į Lietuvos rinktinę, nes tik tokiu būdu atsiveria galimybė žaisti aukštesniame lygyje ir taip nuolat įgauti naujų įgūdžių.

Dėkojame Jūratei ir Ramunei, bei linkime sėkmės Belgijos žaliojoje aikštelėje!

Parengė L. GatelytėKomentarai
Parašė negriuke. Data: 23. Rugsėjis 2010, 19:53:
Tevai! Maladec!!! ;* ;DD


Rašyti komentarą
Jūs nesate prisijungęs su savo vartotojo vardu! Jei nesate prisiregistravęs, galite tai padaryti čia

Lietuvos žolės riedulio federacija ©2004