NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Vilniečių pakilimas B divizione
16. Gegužė 2008, 12:40

Gegužes 9-11 dienomis Šiauliuose ir Vilniuje pradėjo kovas šalies moterų B diviziono komandos - 4 ekipos 2 ratų sistema išaiškins pajėgiausią komandą, kuri serijoje iki 2 pergalių birželį kovos dėl patekimo į A divizioną su paskutinę vietą jame užėmusia komanda.

B diviziono favorite laikoma "Šiaulių" ekipa yra net 23 kartus laimėjusi šalies čempionių titulą. Deja, dabar komandai ne patys geriausi laikai.

B divizioną "Šiauliai" pradėjo įspūdinga pergale "derbyje" su "Klevo SM" rezultatu 5:0. Tradiciškai pajėgios Širvintų "Intos-2" riedulininkės vėl įrodė savo pajėgumą prieš sostinės "Žuvėdrą-Taurą" rezultatu 1:0. Sostinės ekipą pradėjo treniruoti naujas klubo treneris Maksimas Tarasovas.

Vilniečių komanda ypač daug dėmesio skyrė šioms pagrindinėms metų varžyboms, nesliepė ambicijų sėkmingai pasirodyti B divizione. Pagrindinė komandos užduotis užimti 2 vietą divizione ir sėkmingai startuoti šalies jaunių žaidynese. Mergaitės jau keli mėnesiai dirba po 4-5 kartus per savaitę. Ypač džiugina jų noras žaisti, treniruotis ir surinkti kuo didesnę grupę vaikučių, sesučių, draugių...

Per antras rungtynes vilnietės įrodė, kad kas daug dirba tam ir sekmė palanki. "Žuvėdra-Tauras" nugalėjo favorites iš "Šiaulių" rezultatu 1:0. Įvarti pelnė Gintarė Ramelytė 31 min.

Per trečiaerungtynes žuvedriukių negalėjo sustabdyti ir "Klevo SM" riedulininkės, kurias vilnietės įveikė 2:0. Abu įvarčius pelnė komandos lyderė Giedrė Kvilonaitė (13 iš žaidimo ir 48 po mažojo kampinio).

Viena geriausių visų laikų Širvintų žaidėjų, dabar vietos sporto mokyklos trenerė Rasa Buzienė pasidžiaugė vilniečių padaryta pažanga ir pridurė, kad pergalė širvintiškėms galėjo išsprūsti, jeigu vilnietės būtų žaidusios su jos aukletinėmis antras ar trečias rungtynes. Vilnietės įsibėgėjo bežaisdamos.

Kiti rezultatai: "Šiauliai" - "Inta" 3:0 (Donata Taunytė - 2 įv., Erika Nizamovaitė), "Klevo SM" - "Inta-2" 0:1 (Sandra Meilūnaitė).

Rezultatyviausios 1 rato žaidėjos: D.Taunyte - 4, G.Kvilonaitė - 2.


Komentarai

Rašyti komentarą
Jūs nesate prisijungęs su savo vartotojo vardu! Jei nesate prisiregistravęs, galite tai padaryti čia

Lietuvos žolės riedulio federacija ©2004