Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniaus žolės riedulio stadione įvyko tarptautinis senjorų turnyras, subūręs beveik 100 riedulininkų iš Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos. Šių metų turnyre dalyvavo 5 vyrų ir 3 moterų komandos.

IMG 1595

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Vyrų turnyro laimėtojais tapo Gomelio (Baltarusija) riedulininkai, laimėję trejas rungtynes ir su žaidę lygiosiomis 1:1 su panevėžiečiais. Antrąją vietą užėmė Baltarusijos sostinės Minsko atstovai, laimėję trejas rungtynes, bet nusileidę čempionams 2:7.

Treti liko Panevėio veteranai, kuriems tokią poziciją lėmė pralaimėjimas Minsko komandai 2:3. Ketvirtąją vietą varžybose užėmė Vilniaus „Ardas-Rudamina“, penktąją - Kėdainių veteranai.

Geriausiai vyrų komandų žaidėjais buvo išrinkti Igoris Verušas (Gomelis), Aleksandras Batonas (Minskas), Valentinas Jankevičius (Panevėžys), Tadeušas Lastovskis („Ardas-Rudamina“) ir Aurimas Kantautas (Kėdainiai).

Moterų turnyre nugalėjo jungtinė Baltarusijos ir Rusijos senjorių rinktinė, 6:0 įveikusi Lietuvos senjorių jungtinę komandą „Panteros“ ir 4:3 - Širvintų „Intą“. Pastaroji komanda antrąją vietą lėmusias rungtynes su tautietėmis laimėjo 8:3.

Geriausiomis moterų komandų žaidėjomis buvo išrinktos Katia Koniuh (Baltarusija), Vaiva Pauliukonytė („Inta“) ir Rasa Buzienė („Panteros“).

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting