Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų ir vyrų rinktinės liepos 30 - rugpjūčio 5 d. dalyvaus Europos III diviziono čempionate Kroatijoje.

Lietuvos moterų rinktinė vieno rato sistema kovos su šeimininkių, Slovėnijos, Šveicarijos ir Turkijos rinktinėmis.

Tuo metu vyrai 7 komandų turnyro B grupėje susitiks su Baltarusijos, Kraotijos ir Maltos komandomis. Į A grupę pateko Italijos, Slovakijos ir Turkijos rinktinės.

MOTERŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS
VYRŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS

Abi Lietuvos rinktinės - labai jaunos. Moterų rinktinės amžiaus vidurkis - 22,3 metais, o jauniausiai jos žaidėjai Viktorijai Bogdanovai - dar tik 17 metų. Kartu su šia riedulininke nacionalinėje komandoje debiutuos Toma Petrikaitė, Rosita Klevickaitė, Viktorija Barzinskaitė ir Vaida Račkauskaitė.

Vaikinų rinktinė - dar jaunesnė. Jos amžiaus vidurkis - vos 19,5 metai, o jauniausiam žaidėjui Arminui Staniškauskui - vos 15 metų. Turnyras Kroatijoje taip pat bus debiutinis Lukui Sapitavičiu ir Povilui Lakštauskui.

Rinktinių kapitonų mintys prieš čempionatą

Dovilė Kuklienė (žolės riedulį žaidžia 20 metų, 8 kartą dalyvauja Europos čempionate): „Didžiausia užduotis - patekti į aukštesnį divizioną. Neturėjome užtektinai treniruočių stovyklų, komanda - jauna, tačiau, manau, pasiruošusi kovoti dėl aukščiausių vietų.“

Vaidotas Kringelis (žolės riedulį žaidžia 11 metų, 3 kartą dalyvauja Europos čempionate): „Tikslas - solidžiai sužaisti, parodyti, ką galime. Ši rinktinė jauna, bet tikrai perspektyvi komanda. Trūksto draugiškų rungtynių, kad komanda būtų susižaidusi, todėl čempionato pradžioje gali būti sunku. Bet stengsimės kiek galėsime.“

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn