Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Kviečiame susipažinti su didžiojo žolės riedulio taisyklių naujovėmis, kurios galios Lietuvos čempionate.

Pagrindinė naujovė – komandos turi du pasirinkimus: žaisti su vartininku (pilna apranga), arba vietoje jo išleisti žaidėją. Nebėra pasirinkimo – žaidėjas su vartininko privilegijomis. Visi pasikeitimai tarpusavyje traktuojami, kaip pasikeitimas. Žaidėjas per MK ar 7 m baudinį – dedasi kaukę. Per MK pasikeisti gali tik traumuotas vartininkas į kitą vartininką arba žaidėją. Kai komanda per MK ginasi tik su žaidėjais – keitimas, net ir traumos atveju - negalimas.

Keičiant vartininką laikas stabdomas. Darant keitimą, ar vartininkui gavus traumą – laiko kitam žaidėjui apsirengti neskiriama.

Kai kamuoliukas be skubos įžaidžiamas puolime arti besiginančios komandos zonos – visi žaidėjai, NET IR ESANTYS ZONOJE, turi atsitraukti 5 m. Puolėjui labai greitai įžaidus kamuoliuką perdavimu sau arti zonos, gynėjas, savo ZONOJE nespėjęs atsitraukti 5 m, gali persekioti puolėją atitinkamą distanciją, bet neišeidamas iš zonos ribų.

Nuspręsta, kad 4 kėliniai po 15 min – geriausias rungtynių formatas. PERTRAUKOS: 2 min tarp 1-2 ir 3-4 kėlinių, bei ILGOJI PETRAUKA 5 minutės tarp 2-3 kėlinių.

Laikas stabdomas paskelbus MK ir paleidžiamas jį įžaidžiant. Įmušus įvartį laikas stabdomas tik esant poreikiui - tiesioginė transliacija, dėl reklamos ir pan.

Panaikinta sąlyga, kad MK (kai yra pasibaigęs rungtynių laikas) baigiasi, kai kamuoliukas antrą kartą išeina iš zonos. Mažasis kampinis yra baigtas, kai:
- kamuoliukas išmušamas 5 m iš zonos;
- pelnomas įvartis;
- skiriamas 7 m baudinys;
- bauda nuo vartų;
- kamuoliukas skrieja už galinės linijos.

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting