Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2018 metų Europos žolės riedulio taurių turnyruose komandoms beliko sužaisti po vienerias rungtynes, nulemsiančias, ar jos žengs į aukštesnius divizionus arba ar išsaugos vietas avo šalims dabartiniuose. Lietuvos komandoms likimas išbandymus padalino po lygiai: Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ merginų ir vaikinų komandos sieks kelialapių aukštyn, o Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvito“ vaikinai - išlikti esamame lygyje.

Geriausiai pirmojo etapo kovose pasirodė sostinės vaikinai. Jie per paskutiniąsias Europos klubų vyrų 5 diviziono čempionato („EuroHockey Club Challenge III“) B grupės rungtynes Kopenhagoje (Danija) įveikė Švedų „Nacka“ 3:1 (0:0, 2:0, 1:0, 0:1) ir tapo grupės laimėtojais.

Į trečiąją pergalę iš tiek pat galimų „Žuvėdrą-Taurą“ atvedė šį kartą įvarčius pelnę Markusas Neumannas (19 min. po mažojo kampinio), Kristis Bubnelis (28) ir Povilas Lakštauskas (33).

Rungtynių protokolas

Dėl kelialapio į aukštesnį divizioną vilniečiai kovos su A grupėje antrąją vietą užėmusia Berdyščevo regiono „Start“ (Ukraina) komanda. Deja, pastarojo sekmadienį 3:2 (0:0, 2:0, 1:1, 0:1) nugalėjo „Baltic Champs–Ježvitą“ ir paliko širvintiškius A grupės trečiojoje vietoje. Mūsų ekipoje šį kartą pasižymėjo Laimonas Aleknavičius (37 ir 56).

Rungtynių protokolas

Širvintiškiai mače dėl išlikimo susitiks su B grupės paskutinėje vietoje likusiais Sliemos „Hotsticks“ (Malta) riedulininkais.

„Žuvėdros-Tauro“ merginos teisę kovoti dėl kelialapio į aukštesnį divizioną jau buvo užsitikrinę išvakarėse, tačiau sekmadienį su Vienos „Arminen SV“ (Austrija) aiškinosi, kas užims pirmąją vietą Europos klubų IV diviziono („EuroHockey Club Challenge II“) turnyro B grupėje Gente (Belgija). Deja, pergalę rezultatu 3:2 (1:0, 0:0, 2:0, 0:2) šventė varžovės.

Po 3 kėlinių austrės pirmavo 3:0, o intrigą vilnietėms pavyko atkurti tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai 55 min. pasižymėjo Dovilė Sirusaitė, o 57 min. - Jovita Banevičiūtė.

Rungtynių protokolas

Dėl kelialapio į 3 divizioną „Žuvėdros-Tauro“ merginoms teks kautis su A grupėje lygių neturėjusia šeimininkų „Gantoise HC“ ekipa. Belgės per trejas rungtynes įmušė net 21 įvartį, o praleido tik 1!

Tuo metu jau dabar III divizione rungtyniaujančioms „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginoms per trečiąsias Edinburge (Škotija) vykstančio čempionato B grupės rungtynes nepavyko prilygti kitai Belgijos komandai „Braxgata“. Pralaimėta 3:6 (1:0, 0:1, 0:3, 2:2).

Šiaulietės jau 9 min. į priekį išvedė Kotryna Čaikaukaistė, tačiau po to varžovės pelnė net 4 įvarčius iš eilės. Trečiajame kėlinyje Lietuvos čempionių komandoje pasižymėjo Ugnė Aučynaitė (47) ir Dovilė Kuklienė (56), bet tai jau nieko nepakeitė.

Rungtynių protokolas

Šis pralaimėjimas lėmė, kad „Gintra-Strektė-Universitetas“ B grupėje užėmė 3-ąją vietą ir dėl išlikimo diviozione kovos su A grupės 4-ojoje vietoje likusiomis Velso „Swansea City HC“ merginomis.

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting