Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiandien kovas 2018 metų Europos taurių turnyruose pradėjo 4 Lietuvos komandos. Joms pavyko iškovoti 2 pergales, tačiau kiti 2 mačai buvo pralaimėti.

Pergales iškovojo Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ merginos ir vaikinai. Moterų Europos klubų IV diviziono čempionate („EuroHockey Club Challenge I“) Gente (Belgija) vilnietės per pirmąsias B grupės rungtynes 2:0 (0:0, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Prancūzijos „Douai“ riedulininkes.

„Žuvėdrą-Taurą“ 28 min. į priekį išvedė Dovilė Juraitė, o tašką rungtynėse paskutinę minutę padėjo Jovita Banevičiūtė, realizavusi mažąjį kampinį.

Rungtynių protokolas

Per kitas šios grupės rungtynes „SV Arminen“ (Austrija) 3:0 nugalėjo Poznanės „AZS Politechnika“ (Lenkija) komandą.

Kita Lietuvos moterų komanda - daugkratinė šalies čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Edinburge (Škotija) per laipteliu aukštesnio rango varžybų B grupės pirmąsias rungtynes nusileido Škotijos „Milne Craig Clydesdale Western“ (Škotija) ekipai 2:4 (0:1, 0:1, 1:1, 1:1).

Varžovės pirmojoje rungtynių dalyje išsiveržė į priekį 2:0, bet 35 min. po mažojo kampinio Dovilė Kuklienė skirtumą sušvelnino. Deja, jau 38 min, škotės susigrąžino 2 įvarčių pranašumą, o 53 min. jį padidino iki 3. 54 min. Kotryną Čaikauskaitė pelnė antrąjį Lietuvos čempionių įvartį, tačiau ką nors pakeisti iš esmės jis jau negalėjo.

Rungtynių protokolas

Per kitas grupės rungtynes „Braxgata“ (Belgija) net 9:0 sutriuškino „CUS Pisa“ (Italija) merginas.

Abi Lietuvos vyrų komandos - „Žuvėdra-Tauras“ ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - dalyvauja Europos kluubų 5 diviziono čempionate („EuroHockey Club Challenge III“) Kopenhagoje (Danija).

Vilniečiai per pirmąsias B grupės rungtynes susitiko su „Kringsja Sports Klubb“ (Norvegija) ir šventė pergalę rezultatu 4:1 (1:1, 1:0, 0:0, 2:0). Norvegai jau 9 min. išsiveržė į priekį, tačiau vėliau įvarčius mušė tik vilniečiai: 10 ir 23 min. pasižymėjo Benjaminas Plessas, o 47 min. vienas paskuj kitą įvarčius pelnė Tomas Kušlevičius ir Merijnas de Baare.

Rungtynių protokolas

Tuo metu turnyro A grupėje širvintiškiai susitiko su turkų „Gaziantep Polisgucu“ ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:3 (0:1, 0:2, 0:0, 1:0). Varžovai visus savo įvarčius pelnė iki didžiosios pertraukos, o „Baltic Champs–Ježvitui“ garbės įvartį 55 min. po mažojo kampinio įmušė Žygimantas Balsiukas.

Rungtynių protokolas

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting