Briuselyje šiandien prasidėjo 2018 metų žolės riedulio uždarosiose patalpose Europos II diviziono čempionatas. Lietuvos rinktinė pirmosiose rungtynėse Austrijos komanda po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 2:4 (1:1).

Varžovės į priekį išsiveržė jau 2 min., tačiau jau po pirmojo kėlinio pabaigą skelbiančios sirenos Jūratė Juodytė realizavo mažąjį kampinį ir rezultatą išlygino.

Po pertraukos austrės 21 ir 24 min. pelnė įvarčius ir atitrūko, tačiau jau 25 min. Dovilė Kuklienė skirtumą sušvelnino iki minimumo.

Deja, daugiau pasiekti mūsiškėms nepavyko, o austrės 32 min. pasižymėjo dar kartą ir įtvirtino savo pranašumą.

Per kitas A grupės rungtynes Anglija nugalėjo Švediją 5:1. Būtent su švedėmis mūsų merginos susitiks 17 val.