Porto mieste Portugalijoje vykstančiame Europos moterų žolės riedulio klubų Iššūkio taurės III diviziono čempionate Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ per antrąsias A grupės rungtynes 3:0 (0:0, 1:0, 2:0, 0:0) įveikė Danijos „Copenhagen“ komandą ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Lietuvos ekipai vėl 2 įvarčius pelnė Kotryna Kartanovič (28 min. ir 44 min. iš mažųjų kampinių), vieną - Deimantė Stankutė (31).

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Laimėjusios šias rungtynes vilnietės užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o dėl antrosios rytoj tarpusavyje kovos „Žuvėdros-Tauro“ jau įveiktos „Copenhagen“ ir šeimininkų „Grupo Desportivo do Viso“ komandos.

A grupės nugalėtojomis tapusios Vilniaus riedulininkės sekmadienį lemiamose rungtynėse dėl kelialapio į aukštesnį divizioną susitiks su B grupės antrąja komanda. Galima spėti, kad tai bus Zagrebo „Mladost“ (Kroatija), šiandien 3:2 palaužusi Stokholmo „Nacka“ (Švedija) riedulininkes.

Pirmąją turnyro dieną B grupėje kroatės net 0:9 pralaimėjo Poznanės „AZS Politechnika“ (Lenkija) riedulininkėms, tad padėtį grupėje galinti sumaišyti švedžių pergalė prieš lenkes šeštadienį yra labai mažai tikėtina.

TURNYRO TVARKARAŠTIS, REZULTATAI, STATISTIKA